22-Temmuz-2024 19:14:10

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
BU OLMADI MÜDÜR BEY!

BU OLMADI MÜDÜR BEY!

İçişleri Bakanlığı’nın geçen yıl başlattığı “öncelik yayanın” uygulaması tüm şehirlerde uygulanırken, 14 EG 155 plakalı aracın okul önündeki yaya geçidine aracını parketmesi tepkilere neden oldu. Konu ile ilgili araştırmalar yapan haber ekibimiz, ilginç detaylara ulaştı.

Okul önündeki yaya geçidine park edildiği görüntülenen 14 EG 155 plakalı aracın makam aracı olduğu ve geçtiğimiz haftalarda bir dizi ziyaret için Bolu Valisi  Ahmet Ümit ile beraber Gerede’ye gelen Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ın makam aracı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Sen yaparsan herkes yapar!

İl Emniyet Müdürünün makam aracının yaya geçidine üstelik öğrencilerin geçeceği noktaya çekilmesi “sen yaparsan herkes yapar” sözlerini akıllara taşıdı. Gerede’de gece 1’de aracını yaya geçidine park ettiği gerekçesiyle çok sayıda sürücüye cezai işlem uygulanırken vatandaşlar şimdi şunu sormaz mı? “Gece 1’de bana ceza yazan ekipler, İl Emniyet Müdürü’ne ceza yazabildi mi?”

Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, bir süre önce de Bolu Merkezde akşam saatlerinde araç içerisinde yüksek sesle müzik dinleyen ve gürültü kirliliği yapan sürücüyü affetmeyerek cezai işlem uygulamasıyla gündeme gelmiş ve bu hareketi takdirle karşılanmıştı. İl Emniyet Müdürü’nün bu hareketi ne kadar güzel ve örnekse, Gerede’de yaptığı da bir o kadar kötüdür.

Cevap bırakın