15-Temmuz-2024 05:13:10

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Ramazan Çelik, 15 Bin’den edecekti!

Ramazan Çelik, 15 Bin’den edecekti!

Ekranların en çok kazandıran ve reyting rekorları kıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”de 15 Bin TL ödüllü baraj sorusunda tanıdık bir isim şıklar arasında yer buldu.

Bolulu büyük üstad Ama Rasim’in yazdığı ve seslendirdiği “Cezayir” isimli türküsü yarışmacıya seslendirildi. Daha sonra parçayı can kulağıyla dinleyen yarışmacıya bu şarkıyı kimin seslendirdiği yarışmanın sunucusu Kenan Işık tarafından soruldu. Sorulan soruda açılan şıklarda; Sebenli Cemal, Ama Rasim, Ankaralı Turgut ve Geredeli Ramazan Çelik isimleri yer aldı. Yarışma sorusunda büyük üstatların arasına ismini yazdırmayı başaran Ramazan Çelik, programı izleyen Geredelileri bir kez daha gururlandırdı.

Bayan yarışmacı bir süre Ramazan Çelik isminde yoğunlaşsa da baraj sorusu olan bu kritik soruya cevap veremeyeceğini belirterek yarışmadan çekildi.

Daha sonra sorunun cevabının Ama Rasim olduğu ortaya çıktığında Kenan Işık, duygu yüklü anlar yaşadı. Bolulu Ama Rasim’in cenazesine katılamadığını belirten Kenan Işık, “Onu toprağın kucağına verdik ama en azından benim gibilerin gözünde, kalbinde ve zihninde yaşamaya devam edecek.”dedi. Kenan Işık’ın bu sözleri izleyicilerden büyük alkış aldı.

1 Yorumlar
:)

ben videoyu izledim monte gibi emin misiniz gerçek olduğuna :D

Cevap bırakın