17-Nisan-2024 06:05:04

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
FABRİKA CAYIR CAYIR YANDI

FABRİKA CAYIR CAYIR YANDI

Cumartesi günü sabahın ilk ışıklarında Gerede OSB’de strafor üretimi yapan fabrikada çıkan yangın 4 saatte kontrol altına alındı. Yangın esnasında fabrikada bulunan 1 işçi de alevler arasından çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.

Cumartesi günü Gerede Organize Sanayi Bölgesi’nde yaşanan yangın yürekleri ağza getirdi. Sabahın ilk ışıklarında bilinmeyen bir nedenle çıkan yangın bir anda fabrikayı sardı. 04:45 sıralarında yangının yaşandığı OSB’ye gelen itfaiye ekipleri, 4 saat boyunca yangını söndürmek için çaba harcadı.

Fabrikada strafor üretimi yapılması yangının söndürülmesinde büyük güçlük yaşattı. Kısa sürede fabrikayı saran yangın esnasında fabrikada bulunan 1 işçi de itfaiye erleri tarafından alevler içersinden çıkarıldı. Yaralı işçi ambulansla Gerede Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Yangının kontrol altına alınabilmesi için ek köpük ve su tankları da devreye sokuldu. Saat 08:00 sıralarında kontrol altına alınan yangında fabrikanın büyük bölümünde hasar meydana geldi. Yaralı işçinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yangın ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Cevap bırakın