15-Temmuz-2024 05:00:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
HAKİKATEN SİZİN SİSTEMİNİZ YOK!

HAKİKATEN SİZİN SİSTEMİNİZ YOK!

 

Son zamanlarda vatandaşları çileden çıkarmaya devam eden Gerede Devlet Hastanesi, bu sefer de sistemin olmadığını gerekçe göstererek vatandaşları çileden çıkarmayı başardı.

Daha önce Kızılcahamam Devlet Hastanesi’nden alınan kullanılmış tomografi cihazının iddiaya göre, 6-7 çekimden sonra tüpünün bitmesi ve vatandaşlara uzun bir süre hizmet verememesiyle gündeme gelen Gerede Devlet Hastanesi, geçtiğimiz Pazartesi günü de sistemin olmadığı gerekçesiyle saat 14:00’e dek hasta kabulü yapmadı. Uzun kuyrukların oluştuğu hastanede öğleden sonra hastalar doktor tedavisi görebildi.

Şimdi soru şu; sistemin gitme olasılığı her zaman yaşanabilecek bir hadise ise Gerede Devlet Hastanesi’nin böyle bir durumda A-B-C planı yok mu? Yani sistem gittiğinde hastalar bekletilmeden doktor tedavisi görerek sistem sorunu çözüldüğünde tedavi gören hastaların bilgileri sisteme girilemez mi?

Küçücük bir sistem sorununda vatandaşlar saatlerce tedavi olamıyorsa hazır Gerede Devlet Hastanesi yeni bina iken burası Tıp Fakültesine çevrilebilir. Hiç değilse vatana millete doktor yetişir! Her nasılsa vatandaşımız parmağı kanasa Bolu’ya gitmeye alıştı.

Cevap bırakın