22-Temmuz-2024 20:01:31

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
İDEOLOJİN BATSIN tanju özcan!

İDEOLOJİN BATSIN tanju özcan!

Bolu Belediye Başkanı tanju özcan, deprem bölgesi Elbistan’a ulaştığını attığı twit ile duyururken, son yüzyılın en büyük felaketi üzerinden devlete yüklendi. Birlik olma, beraber olma gününde siyasi ideolojisini ortaya koyan özcan’ın attığı twit eleştiri yağmuruna tutuldu. Bolulu olarak utandık!

tanju özcan, attığı twitte; “Ben Bolu Belediye Başkanı olarak sabahın erken saatlerinde yardımları organize edip, saat 11.00’de Bolu’dan yola çıkıp tüm kar yağışına, Kara Yollarının açmadığı yollara karşı saat 22.00’de Elbistan’a ulaşabiliyorsam T.C. Hükümeti hala buraya ulaşamamışsa, hala mı boş konuşuyoruz”ifadelerini kullandı.

Bu zor günde devletime yardımcı oldum demek yerine hala siyasi ideoloji peşinde koşan özcan’a şu eleştiriler yapıldı;

– Oraya bunu anlatmak için mi gittin?

– Anlamadığınız şey zaten bu Sayın Özcan. Sizin gibi Belediye Başkanları yardım getirdim, devletime yardımcı oldum, bir faydam oldu demesi gerekirken, LANET OLASI İDEOLOJİK BAKIŞINIZ bunu mundar ediyor.

– Küçük adamlar küçük koli taşımışlar gözlerinde çok büyütüyorlar. Devlet orada on koldan mücadele ediyor. Araştırın söylediği küçücük bir hareketi övünerek anlatan küçük bir adam göreceksiniz.

– Geçen sene 50 cm kar yağdı Bolu felç oldu, iki tane caddeyi zor temizledin, 10 il ve bunların ilçeleri yerle bir olmuş hala provokasyon peşindesin! Herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor, devlet millet teyakkuz içinde şu zamanda yaptığın doğru mu?!

– Sen ki istediğin Bakana, Cumhurbaşkanına ulaşabilecek makamdasın. Sosyal medyadan mı mesaj yolluyorsun. Arasana be adam gördüğün eksiklik varsa! Yetişemediyseler yetişsene. Siyasetin zamanı mı be adam!

– Yapmayın böyle yapmayın bugün yapmayın ya yardım edin yada çekilin kenara yazıklar olsun size.

– Hala boş konuşup siyasi istismar peşindesin.

– Hükümeti eleştirebilirsin ama yardıma değil şova gidiyorsun. Ben?,Benci?,Bencilliğinde boğul!

– Siz bi yere ulaştınız devlet 10 şehirde binlerce yere ulaşma derdinde… 24 saatte 7 binden fazla enkazdan çıkartılan var böl bakim dakikaya kaç çıkıyor. Diğer yardımlar vs ayrı yapılıyor. Evet, eksikler var. Yüz yıllık afet olmuş siyaset yapamadan bi işin ucundan tutacaksınız tutun.

– Başkan sen kaç il’e yetiştin, devlet yerde bir olmuş 10 il için seferber oldu. Provokasyon günü mü bu gün? Yaptığınız yardımların reklamını yapacaksanız onu bilemeyiz. Yapmayın Allah Kur’an aşkına, siyaset ve hükümete çamur atma günü değil bu gün.

– Böyle bir günde bile hala siyaset yapıp birilerinin seni alkışlamasını bekliyorsun ya yazıklar olsun. 1 il değil 11 il yıkılmış sen birine gittin diye bravo diyelim sana. İşte böyle aciz ve zavallı bir düşünce ve zihniyete sahipsiniz ne yazık ki…

Cevap bırakın