19-Temmuz-2024 17:20:08

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
İLÇE SPOR MÜDÜRÜ BOLU’YA GÖNDERİLDİ

İLÇE SPOR MÜDÜRÜ BOLU’YA GÖNDERİLDİ

YENİ MÜDÜR TANIDIK!

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile sık sık problem yaşayan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Kocakaya, İl Müdürlüğü emrine görevlendirildi.

28 Şubat’ta Bolu’ya görevlendirilen Mustafa Kocakaya’nın yerine Gerede İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne Geredeli İshak Bey Yurt Müdürü Gürol Altun getirildi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yenigün’e verdiği özel röportajda eski İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Kocakaya’yı Kızılcahamam kampında bizzat yaptığı görüşmede şikayet ettiğini açıkça kamuoyuyla paylaşmıştı.

Yaşanan süreçte; Şehir Stadyumu çevresindeki yeni asfaltın kamera hattı çekilmesi için kazılması sonrası Belediye Başkanı Mustafa Allar küplere binmiş ve idare hakkında soruşturma başlatmıştı. Bu konuda Allar’a halktan da büyük destek gelmişti. Yaşananların ardından soruşturma süreci merak ediliyordu.

Milyonlarca lira harcanılarak stadyum çevresini asfaltlatan Allar, kamera takılması için kazılan asfalt için “bu Gerede’ye ihanet” cümlelerini kullanırken, oradaki çalışmalara bir gram katkısı olmayanların yapılan hizmetleri tarumar etme hakkı da yetkisi de yok.”diye konuşmuştu. Allar, asfaltın çok az kazılmasıyla bu işlemin nasıl gerçekleşeceğini de anlatarak, asfaltın kazıldığı gün adeta sinir küplerine binmişti.

Cevap bırakın