15-Temmuz-2024 19:44:31

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“SİZİ BİZE BÖYLE ANLATMADILAR!”

“SİZİ BİZE BÖYLE ANLATMADILAR!”

Seçim hareketliliği başlamadan önce hakkında onlarca iddialar ortaya atılan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek, geçen sürede nasıl sıcakkanlı, insan odaklı, kararlı ve azimli olduğunu halka anlatmayı başardı.

Coşkunyürek ile Deri Sanayi’nde çalışan bir işçi arasında geçen diyalog, yaşananların adeta özeti oldu. İşçi, “Bize sizi böyle anlatmadılar, sizi böyle bilmiyorduk.”dedi.

Genel seçime 7 gün kala siyasi hareketlilik devam ediyor. Özellikle AK Parti’nin adayı Yüksel Coşkunyürek, memleketinde tüm vatandaşlarla buluşmaya çalışıyor ve Coşkunyürek, en fazla mesaisini Gerede’de harcayarak, halkla kucaklaşıyor.

ERDOĞAN’A VE PARTİSİNE 1 OY ALABİLMEK İÇİN ÇIRPINIYOR…

Seçim atmosferi başlamadan önce hakkında onlarca söylemde bulunulan, ‘telefonlara bakmaz, halinizi hatırınızı sormaz, işi garanti gezmez, kimseye sarılmaz, yanına kimse yanaşamaz’ denilen Coşkunyürek, seçim boyunca en fazla ter döken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partisine 1 oy kazanabilmek için çırpınan Milletvekili Adayı oldu.

ŞÜPHE KALMADI

Kendisini de bu dönemde en iyi şekilde anlatmayı başaran Coşkunyürek ile Gerede halkı arasında güzel bir bağ oluştu. Coşkunyürek’i dinleyen çoğu vatandaşımız kendisine sarıldı, bu süre zarfında AK Parti adayı telefon numarasını vatandaşlar ile paylaştı ve çok güzel görüntüler ortaya çıktı.

Hakkında söylenenlerin aksine nasıl sıcakkanlı, insan odaklı, kararlı ve azimli olduğu ortaya çıkan Coşkunyürek, 9 yıllık Milletvekilliği döneminde Gerede’ye kazandırdığı 30 büyük yatırımı anlattıktan sonra vatandaşların kafasındaki tüm soru işaretleri ortadan kalktı ve Coşkunyürek’in bir çok yatırımı ilçeye kazandıracağı noktasında şüphe de kalmadı.

O DİYALOG!..

AK Parti Milletvekili Adayı Coşkunyürek’in Gerede ziyareti esnasında, Deri Sanayi’ndeki bir işçi ile arasında geçen diyalog da bir hayli dikkat çekti. İşçi ile bir süre sohbet eden Coşkunyürek, işçinin elinden tuttu ve “Şöyle efsaneler üretiliyor; bizim vekilimiz bütün ilçelere hizmet etti de Gerede’yi unuttu. Biz bunları duyuyoruz. Biz Gerede’yi unutmadık, nasıl unuturuz? Cumhurbaşkanımız unutmuyor Gerede’yi, biz onun yol arkadaşı olarak nasıl unuturuz, mümkün mü bu? Unutmadık. Gerede’ye katkı verdim, emek verdim. 9 yıllık dönemimde Gerede’ye 30 büyük yatırım aldım. Ben görev adamıyım, dava adamıyım. Biz herkese, her kesime, her ilçeye, her yere hizmet etmek zorundayız. Bolu’ya gidin, orada da tam tersi bu söylenir. ‘Sen Gerede’ye çok çalıştın’ denir. AK Parti döneminde Bolu’ya yapılan yatırım tutarı 33 Milyar TL. Bu kardeşinizin bu yatırımların Yüzde 70’inde emeği var. 20’den fazla ilde doğalgaz yoktu, biz Gerede’ye doğalgazı getirdik. Fakülteyi getirdik, TOKİ’yi yaptık, Kentsel Dönüşüm Projesi’ni başlattık, bunlar gibi 30 büyük yatırımı kazandırdık. Biraz insaflı olmak, merhameti olmak lazım değil mi?”dedi.

Coşkunyürek’in bu sıcakkanlılığı karşısında şaşıran İşçi, “Bize sizin için ‘yeri garanti, halinizi hatırınızı sormaz, kimseye sarılmaz, yanına kimse yanaşamaz’ gibi şeyler söylediler. Bize sizi böyle anlatmadılar, sizi böyle bilmiyorduk.”dedi.

Bu sözler üzerine mutluluğu dikkatlerden kaçmayan Coşkunyürek, “Biz hakkın yanındayız, hak neyse oradayız, biz buyuz. Biz nefret değil eser siyaseti yapıyoruz. Eserlerimizle, icraatlarımızla insanımızın karşısındayız.”dedi.

Cevap bırakın