15-Temmuz-2024 06:14:05

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
VATAN HAİNİ KAHPELERE BİR KEZ DAHA NEFRET KUSTUK!

VATAN HAİNİ KAHPELERE BİR KEZ DAHA NEFRET KUSTUK!

BU MİLLET YENİLMEZ

15 Temmuz vatan haini kahpelerin düzenlediği darbe girişiminin yıldönümünde sokaklara çıkan milyonlar Türkiye’nin demokraside ne kadar kararlı olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterdi.

ŞEHİTLER İÇİN HÜZÜN

Gerede’de dün hem büyük bir demokrasi coşkusu vardı hem de darbe girişiminde şehit olan vatandaşların hüznü. İlçede dev kalabalık 15 Temmuz’da vücudunu siper eden evlatlarımız Şehit Fatih Kalu, Şehit Muhammet Yalçın ve 161 şehidini yad ile andı. Halk, demokrasi nöbeti tuttu. Bu önemli günün yıldönümünde şehit ailelerine ziyarette de bulunuldu.

FETÖ’YE LANET YAĞDI

Saat: 21:00’de Cumhuriyet Meydanı’ndan yürüyen insan selinden demokrasi haykırışı yükseldi, FETÖ’ye lanet yağdı. Protokol konuşmalarında, FETÖ Terör Örgütüne mensup hainler tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin milletimizin demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkması ile bertaraf edildiğine dikkat çekildi ve Türk Milleti’nin bu darbe girişimine karşı kahramanlığıyla bir destan yazdığına yer verildi.

00:13’TE NÖBET BAŞLADI

Meydanda bulunan büyük kalabalığa; “Herkes gördü ki,  asil kanlarıyla suladıkları  bu vatan toprağının bir karışını bile hainlere teslim etmeyen ve demokrasiye göz diken kanlı ellerin hakimiyetine girmeyen Türk Milleti,  büyük ve asil bir millettir.”mesajı verildi.

Dün Gerede’de bulunan bazı gazilerimiz de o gece neler yaşandığını anlattılar. Kur’an Tilaveti okunmasıyla beraber 00:13’te demokrasi nöbeti başladı ve camilerimizden sala sesleri yükseldi.

Cevap bırakın