20-Temmuz-2024 05:50:48

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
ADAY DEĞİLLER!

ADAY DEĞİLLER!

24 Haziran 2018 seçimlerinde Bolu Milletvekili aday adaylığı için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek kararını verdi. Geredeli Coşkunyürek, “İstifa etmeyeceğim. Görevime devam ediyorum”dedi. Gerede’nin damadı Fatih Metin de aday olmazken, yine geçen hafta duyurduğumuz gibi İl Başkanı Geredeli Doğanay’da aday olmadı.   

Seçim takvimi her geçen gün biraz daha ilerlerken memurların ve parti yönetim kurulunda görevi bulunanların milletvekili adayı olabilmesi için istifa etmeleri gereken süre öncesi partilerde son dakika gelişmeleri yaşandı.

Kamuoyunda ismi geçen ve geçtiğimiz dönemlerde Gerede kontenjanından Bolu Milletvekilliği görevinde bulunan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, milletvekilli aday adaylığı ile ilgili kararını verdi ve istifa etmeyeceğini belirterek Bakan Yardımcılığı görevinde kaldı. Yine Gerede’nin damadı Fatih Metin de görevine devam edenler arasında yer aldı. Geçen hafta kamuoyuna duyurduğumuz gibi AK Parti İl Başkanı Geredeli Nurettin Doğanay’da aday adayı olmayarak görevine devam etme kararı aldı. Şu ana kadar Gerede kontenjanı için aday adayı olan tek isim Belediye Başkanı Mustafa Allar ve AK Parti Gerede İlçe Teşkilatının yanında durduğu mevcut Milletvekili Fehmi Küpçü.

Cevap bırakın