22-Temmuz-2024 20:50:38

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Asfalt çalışmaları başladı

Asfalt çalışmaları başladı

Gerede Belediyesi, Dayıoğlu Mahallesi ve Cezaevi bölgesinde asfalt çalışmaları yaptı. Doğalgaz kazı çalışmalarında bozulan ana güzergah yollarının da asfaltlandığı belirtilirken, asfalt çalışmalarının Ekim ayında devam edeceği belirtildi.

Gerede’de ihtiyaç duyulan bölgelerde başlayan asfalt çalışmaları devam ediyor. Eylül ayı itibariyle başlayan asfalt çalışmaları kapsamında; Dayıoğlu Mahallesi Karapınar mevkii ve cezaevi bölgesinde çalışmalar yapıldı. Asfalt çalışmalarının Ekim ayı boyunca programa alınan bölgelerde devam edeceği belirtildi. Çetin geçen kış şartları, doğalgaz kazıları ve inşaat yapıları yüzünden yıpranan yollar da asfaltlandı.

Tamamlanan ve devam eden asfalt çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Eylül ayında başlattığımız asfalt çalışmalarımız hızla devam ediyor. Halkımızdan gelen istekler doğrultusunda ve Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen bölgelerde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Karapınar Mevkii ve Cezaevi bölgesinin asfaltlanmasından sonra, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından öncelikli belirlenen ve programa alınan bölgelerde asfalt çalışmalarımız devam edecek.”dedi.

Cevap bırakın