20-Temmuz-2024 05:34:50

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Başkan Çetin, yeni kadroyu değerlendirdi

Başkan Çetin, yeni kadroyu değerlendirdi

Geredespor Başkanı İsmail Çetin, yeni sezon kadrosunu açıkladı. Bir yandan siyasetin önemli bir ismi olan ve diğer yandan da Geredespor ile tüm gücüyle mücadele veren Çetin, kadroda önemli değişikliklere gittiklerini belirtti.

Gençleştirme çalışmasına teknik heyetle başladıklarını belirten Çetin, Gökhan Bartık’ı Teknik Direktörlüğe getirdiklerini belirtti.

“İç transferde; Salih Sunguroğlu, Yasin Candan, Eşref Şimşek, Ozan Saval, Harun Tutum, Muhammed Aytekin, Atakan Yokuşoğlu ve Oktay Yerlikaya ile anlaştıklarını belirten Geredespor Başkanı Çetin, Dış Transferde ise Engin Aktürk (Boşta) , Hasan Kasap (Yeniçağaspor), Batuhan Köksal (Yeniçağaspor), Serkan Açıkalın (Yeniçağaspor), Onur Arı (Düzce Belediyespor), Anıl Yağşi (İzmit Körfezspor), Eyüp Sekmen (Bolu Gençlergücü), Özkan Orta (Karacaspor), Mesut Tezel (Karacasuspor), Ömer Çetiner (Gölbaşı Belediyespor)’dan kadromuza kattık.”bilgisini paylaştı. Çetin, Geredespor altyapısından ise Ersan Zambak ile Ertuğrul Kırmızı’yı kadroya dahil ettiklerini dile getirdi.

Bu sezon kadronun büyük bölümünün yenilendiğini belirten Çetin, Gerede camiasından; sahadaki sonuç ne olursa olsun onurla sahada mücadele edeceklerine inandığı bu takıma destek olmalarını istedi.

Cevap bırakın