15-Temmuz-2024 05:35:48

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
GTSO çocukların bu yıl da yüzünü güldürdü   

GTSO çocukların bu yıl da yüzünü güldürdü   

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında ilk ve ortaokul öğrencilerine, eşofman takımı ve okul çantası hediye etti.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB’un da katkılarıyla eğitime desteğini sürdürüyor. İlçede geçen yıl öğrencilere spor ayakkabı hediye eden Gerede TSO, bu yıl ise okul müdürlerinin yaptığı tespitler ile 400 eşofman takımı ve 500 okul çantasını öğrencilere hediye ederek, çocukların yüzlerini güldürdü.

Bahçelievler İlkokulu’nda Gerede TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Çubukçuoğlu ve Genel sekreter Şerafettin Dağyıldızı ile okul yönetiminin katıldığı törenle öğrencilere dağıtılmak üzere hediyeler okul müdürüne teslim edildi.

Hediyelerin teslim edilmesi sonrası bir konuşma yapan Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, “TOBB’un ve odamızın katkıları ile geleneksel hale gelen bu organizasyonla öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürleri ile yapılan istişare sonucu eşofman takımı ve çanta hediye ettik. Özellikle taşımalı sistemin yoğun olduğu Bahçelievler İlkokulu’nda temsili tören yaptık. Diğer okul müdürlüklerine de eşofmanlar ve çantalar teslim edildi.”dedi.

“Onlar gülüyorsa biz gülüyoruz”

Toplamda 900 öğrenciye hediyede bulunduklarını belirten Kaşka, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetimine de teşekkür ettiğini ifade etti.

Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluklarının her şeyden önemli olduğunu belirten Kaşka, “Bu mutluluğun tarifi yok; çocuklar bizim geleceğimiz, onlar gülüyorsa biz gülüyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonrada katkılarımız devam edecek.”dedi.

Cevap bırakın