22-Temmuz-2024 20:57:34

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
BAŞKAN KÖYLERİ DE UNUTMADI

BAŞKAN KÖYLERİ DE UNUTMADI

Gerede’ye bağlı köylere 10 bin maske dağıtımı başladı. Köyler ile ayrım yapmayan hizmet anlayışıyla hareket etmesi dikkat çeken ve köylerin ihtiyaçlarına da destekte bulunmaya devam eden Belediye Başkanı Mustafa Allar, bu hareketi ile köyleri de unutmadı. Başkan Allar, maskeleri AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin ile beraber teslim etti.

Gerede Belediyesi tarafından hazırlanan 10 bin maskenin köylere dağıtımına başlanıldı. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ilçe halkının kullanması için Gerede Belediyesi tarafından 70 bin maske hazırlandı. Maskelerin 50 bin adedi ilçe merkezinde belediye ekipleri tarafından ev ev dağıtıldı.

Köylere dağıtılmak üzere Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin tarafından Gerede Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş’a 10 bin maske teslim edildi.

Maskeleri teslim alan Göktaş, maskeleri 92 köy ve 96 mahallede yaşayan vatandaşlara ulaştırmak üzere teslim aldıklarını belirterek, “Devletimiz, kaymakamlığımız, belediyemiz ve tüm kurumlarımızla hemşehrilerimizin daima yanındayız.”dedi. Maskelerin dağıtımı nüfusu kalabalık olan köylerden başladı. Maskelerin hafta içersinde tüm köylere ulaştırılması bekleniyor.

Cevap bırakın