15-Temmuz-2024 20:38:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Bir çok ünlünün ödül aldığı geceye Geredeli iş adamı damga vurdu

Bir çok ünlünün ödül aldığı geceye Geredeli iş adamı damga vurdu

Yıllar önce ata toprağı Gerede’den çıkarak İstanbul’a yerleşen Kemal Arslantürk, sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı ve bir çok ünlü ismin katıldığı Klass Ödülleri Gecesi’nde Yılın Estetik Kliniği ödülünü aldı.

Bu yıl 18. yılını kutlayan iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan Klass Magazin, 18. Yılını Klass Ödülleri Gala Seremonisi ile taçlandırdı.

50 farklı kategoride sektörlerinin en başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Klass Magazin gecesi 16 Mayıs’ta, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy yaptı. Görkemli kırmızı halı geçidinde geceye katılan ünlü isimler oldukça dikkat çekici ve şıktı.

Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının saygıdeğer isimlerinin de yer aldığı Klass Ödülleri Gala Seremonisi’nin ana sponsorluğunu 2410 Construction’ın üstlendiği gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri 50 farklı kategoride ödüllerine kavuştu.

Voila Health Tourism ve Unknown Brand’ın da sponsorluklarıyla katkı sağladığı Klass Ödülleri Gecesi’nin sunuculuğu daha önce birçok önemli etkinliğin sunuculuğunu başarıyla yapan ve alanının en iyi isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy üstlendi. Esmersoy geceden elde ettiği geliri hayır kurumlarına bağışladı. Bu özel gecede sahne alan dans grubu Broadway teması ile harika performanslar sundu. Walone Fashion Group tarafından hazırlanan özel defile Asil Çağıl imzası ile sergilendi.

Büyük başarı! 

Yıllar önce ata toprağı Gerede’den çıkarak İstanbul’a yerleşen Kemal Arslantürk, burada başarılı çalışmalara imza atarak İstanbul Üsküdar’da bulunan BBM Polikliniğini zirveye taşımayı başardı. Gurur veren öyküsünü Klass Ödülleri Gala Seremonisi gecesinde Yılın Estetik Kliniği ödülüne sahip olarak taçlandıran Arslantürk, memleketin bağrından ne kadar önemli cevherlerin yetişebileceğini bir bakıma kanıtlamış da oldu.

Ünlüler akın etti

Orhan Gencebay, Oktay Kaynarca, Ergin Ataman, Tuğba Özay, İrem Helvacıoğlu, Kubat, Harun Erdenay, Zahide Yetiş, Süleyman Orakçıoğlu, Zuhal Topal, Ayşe Tolga, Emel Acar, Erkan Özarman gibi sanat ve spor dünyasının önemli isimleri galaya katılanlar arasında yer aldı.

Cevap bırakın