19-Temmuz-2024 17:21:18

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
ÇETİN İSTİFA ETTİ

ÇETİN İSTİFA ETTİ

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, bugün istifa etti ve Bolu Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Aday adayları arasında aday olmaya yakın en yüksek isimlerden biri olan Çetin, aday adaylığı başvurusunu AK Parti Bolu İl Başkanlığı’na yaptı. Çetin’in istifası sonrası AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Çongar oldu.

Çetin’i Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Çongar, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses ve Kadın Kolları Başkanı Şule Çevik yalnız bırakmadı.

Küpçü’ye teşekkür etti

Çetin, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye teşekkür ettiği açıklamasında, aldığı kararı teşkilatı ile istişare ederek verdiğini dile getirerek, “bu süreçte beni yalnız bırakmayan Kıymetli Vekilim Fehmi Küpçü’ye” sonsuz şükranlarımı sunuyorum” ifadeleri dikkat çekti.

AK Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Çetin, ayrıca Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Çongar, Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses ve Kadın Kolları Başkanı Şule Çevik ile beraber AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner’e de teşekkür etti.

3 Yorumlar
Muharrem İmamoğlu

Sayın avukatım İsmail Çetin bey adaylığınız ve sonucuda aday olarak sonuçlansın inşaalah.Allah nasip etsin, Layık olduğunuz bu göreve atanmanızı canü gönülden diler ve temenni ederim.Hayırlı olsun.Selamlar. Yeniçağa'lı Emekli Müftü Muharrem İmamoğlu

GEREDELİ

SN MÜFTÜ SENİN NE İŞİN VAR SİYASETTE? SEN GİT İNSANLAR DİNDEN SOĞUYOR. DEİST ATEİST OLUYOR BU DEVRİ İKTİDARDA SEBEPLERİYLE UĞRAŞ ÖYLE DEĞİL Mİ?

Muharrem İmamoğlu

Onları deist ataist kim yapıyorsa onlar düşünsün. Sen onlara söyle bu sözlerini tamammı?

Cevap bırakın