17-Nisan-2024 06:03:50

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Fuarda Gerede’yi temsil edecekler

Fuarda Gerede’yi temsil edecekler

 8-10 Aralık 2022 tarihleri arasında İzmir’de 16.sı düzenlenecek olan TRAVEL TURKEY İZMİR Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresine, BAKAB çatısı altında Gerede Belediyesi de katılacak.

8 Aralık 2022 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açacak olan İzmir fuarı, Gerede’yi  A SALONU’nda ağırlayacak. Şehir şehir Türkiye’yi temsil eden kurum ve kuruluşların yanı sıra yurt dışından pek çok ülkenin doğal, kültürel ve tarihi zenginliklerini çeşitli ürün ve hizmetleriyle tanıtacakları fuarda; Gerede Belediyesi de ilçeye özgü ürünler ile turizm alanlarını bu fuarda tanıtacak.

Gerede Belediyesi Basın-Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Gerede için hazırlanan tanıtım CD’lerinin yanı sıra Gerede’yi birçok yönüyle tanıtan özel broşürler hazırlayarak, fuara gelenlerin dikkatini Gerede’ye çekmeye çalışacak. Ayrıca, özel tasarımlı kutusuyla ikramlık Coğrafi İşaretli şak şak helvasının yer alacağı stantta Coğrafi İşaretli Gerede Keşi,  Deri Halı ve Deri Tablolar, Deri Kemer, Bakır El Yapımı Eşyalar da tanıtım standında yer alacak.

Cevap bırakın