15-Temmuz-2024 06:12:11

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Gerede’nin en lüks oteli hizmete giriyor

Gerede’nin en lüks oteli hizmete giriyor

İşadamı Akif Allar’ın 20 Milyon TL’nin üzerinde bir bedel harcayarak Gerede’ye kazandırdığı Elifim Resort Hotel, 14 Ocak’ta hizmete giriyor. İlk ziyaretçilerini ağırlayacak olan otel, lüks ihtişamıyla dikkat çekiyor. 4 yıldıza sahip otelin bünyesindeki düğün salonu daha önce hizmete açılmış ve oldukça fazla beğeni toplamıştı.

Gerede’ye yaptığı son yatırımda 20 Milyon TL’nin üzerinde bedel harcayarak ilçeye lüks bir otel kazandıran İşadamı Akif Allar, kızının ismini verdiği Elifim Resort Hotel’de ilk ziyaretçilerini ağırlayacak. Pandemi nedeniyle ilk etapta 25 personelle hizmete başlayacak olan otelde, istihdam sayısı pandemiden sonra en az 2 katına çıkarılacak. İlçenin ekonomisine büyük katkıları olacak otel lüks ihtişamıyla dikkat çekiyor. Otelin 4 yıldızı alması için önünde hiçbir engel bulunmuyor.

İşadamı Akif Allar, gazetemize yaptığı açıklamada; otelde ilk ziyaretçilerin 14 Ocak 2021 tarihinde ağırlanacağını belirtti ve 150 kişilik kafileyi otelde ağırlayacaklarını söyledi. Otelin baştan sona inşasında bir çok ismin desteğinin olduğundan da bahseden Allar, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka başta olmak üzere STK temsilcileri ve yatırım sürecinde manevi desteklerini esirgemeyen Gerede halkına teşekkür ettiğini dile getirdi.

2020 yılında otelin bünyesinde açılan Elifim Düğün Salonu da hizmete açıldığı tarihten sonra oldukça beğeni toplamış, bir çok ilde bulunmayan lüksiyette inşa edilen düğün salonu oldukça fazla rağbet gördü.

Cevap bırakın