15-Temmuz-2024 05:03:21

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Gerede’nin en modern düğün salonu kapılarını açıyor

Gerede’nin en modern düğün salonu kapılarını açıyor

ADI GİBİ TEK!

2018 yılında temeli atılan ve İşadamı Akif Allar’ın ilçeye yaptığı büyük yatırımlardan biri olan Elifim Resort Otel bünyesindeki Elifim Toplantı ve Düğün Salonu’ndaki çalışmalar geçen hafta itibariyle tamamlandı.

Temmuz ayında kapılarını birlikteliğe ilk adımı atacak çiftlere ve misafirlerine açacak olan Elifim Toplantı ve Düğün Salonu, sadece Gerede değil Bolu’nun da kuşkusuz en modern düğün salonu oldu. Halısından, sandalye ve masasına dek baştan sona tamamen özel tasarlanan Elifim Toplantı ve Düğün Salonu, toplam 1000 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede inşa edildi.

Hayran bırakıyor

Düğün yapacak çiftlere çok özel bir anı yaşatacak bu konsept içersinde akla gelen her şeyin düşünülmüş olması da dikkat çekiyor. Haberin fotoğraflarından da görüleceği gibi iç mimarisi adeta hayran bırakan otel, Temmuz ayı ile birlikte bir çok kişinin de istihdamına yol açacak.

Dört yıldızlı Elifim Resort Otel bünyesindeki Elifim Toplantı ve Düğün Salonu’nu çok büyük meblağlar harcayarak Gerede’ye kazandıran İşadamı Akif Allar, Temmuz ayında kapılarını açacak olan düğün salonunun ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Memleketi Gerede’ye yaptıkları her yatırımda ilçenin ekonomik anlamda gelişmesini hedeflediklerini belirten Akif Allar, otel ve düğün salonu iç mimarisinin tamamen özel tasarımla inşa edildiğini, böylesine güzel bir yatırımı ilçeye kazandırmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Cevap bırakın