22-Temmuz-2024 20:21:51

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
GIKI ÇIKMADI!

GIKI ÇIKMADI!

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Milletvekili Tanju Özcan’ı sert bir dille eleştirdi.

CHP’li Tanju Özcan’ın yeniden Milletvekili seçileceğini düşünüyor musunuz? Sorusu üzerine “İsimler üzerinde durmuyorum. CHP zihniyetine bakıyorum.”diyen Küpçü, “15 Temmuz’da darbe girişimi yaşadık. Millet adamı, toplum adamı, herkesin yanında olduğunu iddia eden bir siyasi partinin milletvekili (Tanju Özcan) nerede? Hiç meydanlarda gördünüz mü? Gıkı çıkmadı. Hani millet adamlarıydı bunlar? Milletin demokrasisine operasyon yapmışlar, o gün meydanda olmayacaksın ne zaman olacaksın?”dedi. 

Milletvekili Küpçü, “Muharrem İnce; ‘ben Kanal İstanbul Projesi’ni oradan hafriyat mı çekeceğiz, iptal edeceğim”diyor. Yine; “Yerli otomobil teknolojik bir şey değil bunu durduracağız’diyor. Bunun milletlik kavramıyla ne alakası var?”diye konuştu.

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Yenigün’e verdiği özel röportajda, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Milletvekili Tanju Özcan’a sert eleştirilerde bulundu.

CHP’li Tanju Özcan’ın yeniden Milletvekili seçileceğini düşünüyor musunuz? Sorusu üzerine “İsimler üzerinde durmuyorum. CHP zihniyetine bakıyorum.”diyen Küpçü, ‘Türkiye’de laiklik elden gidiyor’ diyerek CHP’de imza atan milletvekillerinden biri Tanju Özcan mıdır? Tanju Özcan’dır. Bu milletin değerleri var. Ezan ile sala arasındaki ayrımı yapmak bile bunlar için lüks, bunu meziyet kabul ediyorlar. Bekara karı boşamak kolay olur. Bunların dikili çivisi yok, bunların eseri olmamış, emek sarf etmemiş.”dedi.

Tanju Özcan neredeydi?

Küpçü, sözlerini şöyle sürdürdü; “15 Temmuz’da darbe girişimi yaşadık. Millet adamı, toplum, adamı, herkesin yanında olduğunu iddia eden bir siyasi partinin milletvekili (Tanju Özcan) nerede? Hiç meydanlarda gördünüz mü? Gıkı çıkmadı. Hani millet adamlarıydı bunlar? Milletin demokrasisine operasyon yapmışlar, o gün meydanda olmayacaksın ne zaman olacaksın? 15 Temmuz’da yanınızda olmayanlara Gerede’ye geldiklerinde 2 çift laf söyleyin Allah aşkınıza. 15 Temmuz’da ben Gerede’deydim. Darbe girişimini duyar duymaz meydanlara ilk inenlerden biri benim. Buradan da Belediye Başkanımız ve diğer arkadaşlarımızla Bolu’ya hareket ettik. Olay şu; milletle beraber yol yürüdüğünü iddia edenler, bu önemli günde neredeydi? Bunlar şu anda milleti bir yere çekmeye çalışıyorlar ama çekmek istedikleri yer iyi bir yer değil!”

İnce’ye sert sözler!

Millet ittifakını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sorusuna ilişkin ise Küpçü, şu yanıtı verdi; “Ne yazıktır ki yüzde 99’u Müslüman olan bir ülkede bir Cumhurbaşkanı adayı (Muharrem İnce) ezan ile salayı birbirinden ayırdığı için neredeyse mutluluktan göklere uçacak. Bunun adı siyaset falan değil! Muharrem İnce Diyor ki; “ben Kanal İstanbul Projesi’ni oradan hafriyat mı çekeceğiz, iptal edeceğim” Yine; “Yerli otomobil teknolojik bir şey değil bunu durduracağız” Bunun milletlik kavramıyla ne alakası var?

İyi Parti’nin adayı Meral Akşener de diyor ki; “Ben Şehir Hastanelerini durduracağım.” Saadet Partisi Genel Başkanı da diyor ki; “Bu yollar ve köprüler israf” Bunları birleştirdiğimizde şu ortaya çıkıyor; Bir tarafta istiklal mücadelesi veren, içeride ülkesinin gelişmesi için devasa projeleri ortaya koyan Cumhur İttifakı, diğer tarafta da olmazlar üzerinde duran, milli projeleri rafa kaldıracağını söyleyen Millet İttifakı.”diye konuştu.

1 Yorumlar
erol

sen önce ni ayrılmışsin ki konusuyon 10 senedir gerede nufus kaybediyor hani geçen seçim gerkonsan atıyodun bir urfa li cigerci aga ile resim cektiroyodunuz ne okdu

Cevap bırakın