19-Temmuz-2024 17:37:50

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Gün onların günü oldu

Gün onların günü oldu

Haftasonu Gerede Belediyesi ve Playland İş Birliği ile Gerede’de ücretsiz Çocuk Festivali düzenlendi. Başkan Allar’da çocuklara oyunlarında eşlik etti.

25-26 Haziran’da Çocuk Festivali çerçevesinde Yenimahalle Kapalı Semt Pazarında dev oyun alanları ve parkurları kuruldu. 3 ayda 30 şehir ve 30 bin çocuğun hayallerine dokunmak için yola çıkan Playland Eğlence Merkezi tarafından 25-26 Haziran’da tarihlerinde Gerede’de gerçekleştirilen programlar ile çocuklar şenlikte buluştu. Havanın yağışlı olması nedeniyle program Yenimahalle Kapalı Semt Pazarında 25 Haziran Cumartesi ve 26 Haziran Pazar günü 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Etkinlikte çocuklar, kurulacak oyun alanları ve parkurlarda doyasıya eğlendiler.

Oyun alanındaki çocukların oyunlarına eşlik eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Her çocuğumuzun eğlenmeye hakkı var, bu nedenle Playland Eğlence Merkezi ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde çocuklarımıza ücretsiz Çocuk Festivali düzenledik. Çocuk Festivalimizde evlatlarımızın mutluluğuna, eğlencelerine şahitlik ettik. Çocuklarımız herşeyimiz, bugünün yarını, yarının umudu ve Büyük Türk milletinin geleceği olan yavrularımıza güzel bir etkinlik düzenlediğimizi umuyoruz.”dedi.

Cevap bırakın