22-Temmuz-2024 20:27:49

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Hastane faaliyete geçti

Hastane faaliyete geçti

Yaptığı uyumlu çalışmalar sonrasında kısa bir sürede birçok projeye imza atan TBMM Divan Kâtip Üyesi Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gerede Devlet Hastanesi ek hizmet binasının tamamlandığını ve faaliyete geçtiğini paylaştı. Küpçü, doktor eksikliğinin de son yapılan atamalarla giderildiğini ifade etti.

Yapımına geçtiğimiz yıl başlanılan hastane ek binası ile güçlendirme ve yenileme çalışmaları tamamlandı. Baştan aşağı revizyon edilen ve yatak sayısı da artırılan hastanede taşınma süreci de tamamlanarak ilk hastalarını kabul etmeye başladı.

Mevcut halde kullanılan hastane hizmet binasının da Eylül- Ekim aylarına kadar yenileme ve güçlendirme çalışmalarının bitirilerek hizmet vermeye başlayacağını belirten Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, “Geçtiğimiz günlerde şehir hastanesini gezerek, yapılan çalışmaları inceledik, yetkililerden bilgi aldık. Hastanemiz ek hizmet binası ve yenileme yapılan bölümdeki çalışmalar tamamlandı, çalışma yapılacak bölümler bu kısımlara taşındı. Vatandaşlarımıza yeni binalarımızda hizmet vermeye başlanıldı. Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a yaptığı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizin değişimi-dönüşümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız, yapıyoruz. İnşallah İlçemizin daha iyi noktalara ulaşması adına Belediye Başkanımız, İlçe başkanımız ve tüm kademelerimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Göreve geldiğimizden bu güne kadar yaptığımız çalışmalarımızla halkımızdan tam not aldık. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük projelere imza atarak Gerede’nin çehresini değiştireceğiz.” dedi. Küpçü, doktor eksikliğinin de son yapılan atamalarla giderildiğini sözlerine ekledi.

Cevap bırakın