15-Temmuz-2024 20:30:08

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
İkbal Gürpınar Gerede’ye Geliyor

İkbal Gürpınar Gerede’ye Geliyor

Gerede Belediyesi ve AK Parti İlçe Kadın Kolları, ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın katılımıyla “Mutlu Kadınlar, Mutlu Toplum” konulu konferans düzenlemeye hazırlanıyor.

Televizyon programcısı ve sunucusu İkbal Gürpınar, 12 Mayıs Cumartesi günü Gerede’ye gelerek konferans verecek. Ekranların sevilen ismi Gürpınar’ın sunacağı “Mutlu Kadın Mutlu Toplum” isimli konferans Saat: 20:30’da başlayacak ve Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Gerede Belediyesi ve AK Parti Kadın Kolları işbirliğinde organize edilen ücretsiz konferansa tüm bayanların davetli olduğunu ifade eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Gerede Belediyesi katkılarıyla farklı konu ve konuklarla çeşitli konferanslara imza atıyoruz. Kadınlarımıza yönelik bu yönde bir konferans düzenlenmesini uygun bulduk. Ünlü televizyon sunucusu İkbal Gürpanar hanımefendinin katılacağı bu özel programımıza tüm hemşerilerimi aileleriyle birlikte davet ediyorum.”dedi.

Konferanslarıyla yurt içi ve yurt dışında hayranlarıyla; şiir dinletisi ve organizasyonlarla buluşan İkbal Gürpınar’ın sunacağı programda 600 kişilik salonun dolması bekleniyor.

Cevap bırakın