19-Temmuz-2024 18:24:07

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“İCRAAT MAKAMINA GELSELER DAHİ TEK YAPTIKLARI KONUŞMAK!”

“İCRAAT MAKAMINA GELSELER DAHİ TEK YAPTIKLARI KONUŞMAK!”

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, gündemi değerlendirdi. Gerede’nin koronavirüs ile mücadelede tüm Türkiye’ye örnek olabilecek adımlara imza attığını belirten Çetin, adalet anlayışı çerçevesinde ulaştırılan yardımların ilçede takdirle karşılandığına çoğu kez şahit olduklarını dile getirdi.

AK Parti’nin adalet olgusuna bakış açısının bu zor dönemde daha net anlaşıldığını kaydeden Çetin, “Gerede’ye bakıyoruz; işyeri bu zor dönemde kapanan, işsiz kalan vatandaşlara nakdi yardım yapılıyor, onların dertlerini kendi derdimiz kabul ediyor ve hangi desteğe ihtiyaçları varsa vatandaşımız yanlarında devletimizin sıcak yüzünü hissediyor.

Ülkemize bakıyoruz; daha dün Şehir Hastanelerine burun kıvırıp ne gerek var, ülkenin parasını boşa harcıyorsunuz diyenler, derme çatma sahra hastanesi yapmaya çalışıp kendilerini rezil ederek kapasitelerini bir kez daha göstermiş oluyorlar.

İcraat makamına gelseler dahi tek yaptıkları konuşmak olan, ülkenin geleceği için yapılan yatırımları sırf Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye düşmanlık etmek için eleştirenler her ne kadar görmezden gelseler de AK Parti ile ülkemizin kaderi aynı doğrultuda kesişmiştir ve bu sayede Cumhurbaşkanımız ve AK Parti yıllardır milletimizin gönlünde kendine yer bulmuştur. Onlar konuşmaya biz ise milletimiz için çalışmaya, değer üretmeye taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Ramazan ayının son günlerinde biran önce koronavirüs belasını yenmeyi yüce Rabbimizden diliyor, tüm vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum.”dedi.

Cevap bırakın