15-Temmuz-2024 20:09:10

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Kartal yuvasına geliyor!

Kartal yuvasına geliyor!

Özel Haber_

Beşiktaş, 31 Ağustos Cumartesi günü Çaykur Rizespor ile oynayacağı lig maçının ardından milli arada Gerede’de tam kadro kampa girecek.

Yenigün haber ekibimizin edindiği bilgilere göre, geçen hafta Göztepe galibiyetiyle moral bulan Beşiktaş, bu hafta Çaykur Rizespor’u konuk edecek. Bu zorlu mücadelenin ardından Beşiktaş Futbol Takımı tam kadro Gerede’de kampa girecek.

03 Eylül Salı günü Gerede’de olması beklenen Beşiktaş, 1 haftalık milli arada Gerede’de güç depolayacak. Beşiktaş için Esentepe’de hazırlıklar devam ederken, antrenman sahaları ve kamp alanları da Beşiktaş için hazırlanıyor. Kendi otelinde kampa girecek Beşiktaş için çok sayıda taraftarının da Gerede’de olması bekleniyor.

3 Yorumlar
erol

bedava ya beleş e kondu kartal hani Kırklar a kamp tesisi yapacaktı yapılmış otele çöktü zaten kiraya verileri bedava verildi ne yatırım yaptı gerede ye kartal bravo sağlar Kanar ancak yok 19 milyon dolar yatırım yapacak falan filan nerdee

Arif

Otelin bjk ile alakası yok. Sözleşmede alt kiracı maddesi vardır muhtemelen. Bir işletmeci bulundu ve kiraya verildi. Masrafları yapan yatırımcıya yazık. 10-12 milyon lira tadilat için harcasa, ilave birde işletme giderleri ve sonuç 150-200 TL ye oda sat ve yatırımı toplamaya çalış. İki seneye kalmaz otele yeni kiracı aranmaya başlanır tahminen

Arif

3 değil 7 eylül oldu. Geldi mi kartal yuvasına?

Cevap bırakın