20-Temmuz-2024 05:33:51

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Konsey Çongar’la devam

Konsey Çongar’la devam

Gerede Kent Konseyi Başkanı Mehmet Çongar, konseyin olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçildi. Yeni Konsey Üyeleri ise Yunus Özgen, Mutlu Yıldız, Yusuf Renkli, Nazım Gökdaş, Osman Yılmaz ve Hakan Özzeftçi oldu.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 76. Maddesi Gereğince 3. Dönem Gerede Kent Konseyi 4. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.

Olağan genel kurul toplantısında Kent Konseyi Başkan ve üyelerinin seçimi yapıldı. Kent Konseyi başkanlık seçiminde Mehmet Çongar, oy birliği ile yeniden konseyin başına geçti. Kent Konseyi üyeliklerine ise; Yunus Özgen, Mutlu Yıldız, Yusuf Renkli, Nazım Gökdaş, Osman Yılmaz ve Hakan Özzeftçi seçildi. Olağan genel kurul, dilek ve temenniler ile sona erdi.

Genel Kurula; Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, STK temsilcileri, muhtarlar ve kurum amirleri katıldı. Olağan genel kurul sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı hayırlı olsun. Genel kurulda yeniden Kent Konseyi Başkanı Seçilen Mehmet Çongar’a ve yürütme kurulu üyelerine başarılı çalışmalar dilerim. Gerede Belediyesi ve Kent Konseyi olarak ortak çalışmalar gerçekleştireceğiz, Kent Konseyi’nin her türlü fikir ve görüşlerine Belediye olarak açığız” ifadelerine yer verdi.

Gerede Kent Konseyi Başkanı Mehmet Çongar ise bu güne kadar desteklerini esirgemeyen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkür etti. Çongar, “Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber kamu kurumlarımız ile halkımızdan gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmeye devam ederek, kendi fikirlerimizle Belediye Meclisimize öneriler sunmaya devam edeceğiz. Memleketimizin değişim ve dönüşümüne katkı sağlayabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Kurulumuz ilçemize hayırlı olsun”diye konuştu.

1 Yorumlar
Muharrem İMAMOĞLU

Gerede Kent Konseyi Başkanı ve üyelerini kutlarım ve başarılar dilerim. Emekli Müftü Yeniçağalı

Cevap bırakın