19-Temmuz-2024 17:41:59

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
KÖPEK SORUNU BİTİYOR!

KÖPEK SORUNU BİTİYOR!

Başkan 2 Milyon TL hibe aldı, Geçici Hayvan Bakımevi yapım işi ile ilgili nakdi yardım protokolü imzalandı.
Tarım ve Orman Bakanlığı 9. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ve Doğa Koruma Milli Parklar Bolu Şube Müdürü Mustafa Gözler, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı ziyaret etti. Ziyarette; Gerede İlçesi sınırları içerisinde daha önce yer tahsisi yapılan alanda yapılması planlanan Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi yapımına yönelik Tarım ve Orman Bakanlığından alınacak nakdi yardıma ilişkin protokol imzalandı.

İhalesi açıklanacak
Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi, genel olarak Postoperatif ve Ameliyathane binasından oluşacak. Yapılacak tek katlı yapıların oturum alanı toplamı yaklaşık 1150,00 m2’yi kapsıyor. Yapılacak Bakımevi içerisinde; Ameliyathane, Röntgen Odası, Veteriner Hekim Odası, Laboratuvar, Muayene Odaları, Barınak Alanları, Karantina Alanı, Bakım Odası, Depo ve Personel Odaları yer alacak. Yapım işi ihalesi hazırlıkları büyük ölçüde tamamlanan Gerede Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nin yapımına ilişkin kısa zaman içerisinde ihaleye çıkılması planlanıyor.
Konu ile ilgili açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Geçici Hayvan Bakımevi yapımına yönelik olarak Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan alınacak nakdi yardıma ilişkin protokol imzaladık. Geçici Hayvan Bakımevi yapımına en kısa sürede başlayacağız”dedi.

Cevap bırakın