15-Temmuz-2024 21:35:08

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
MHP’DE ŞOK GELİŞME!

MHP’DE ŞOK GELİŞME!

3 İSİM GENEL MERKEZE ÇAĞIRILDI

Milliyetçi Hareket Partisi’nde geçen hafta sıcak saatler yaşandı. Perşembe günü MHP’de aday olması ihtimaller arasında gösterilen ve aralarında bir de oda başkanının yer aldığı 3 isim Genel Merkeze çağrıldı. Bu özel haberin detayı…

Özel Haber

AK Parti’den sonra kimin aday gösterileceği merak konusu olan bir diğer parti MHP’de geçen hafta hareketli saatler yaşandı. Sadece Dursun Muratdağı’nın aday adayı olduğu Gerede’deki 2. parti konumundaki MHP’de Genel Merkez harekete geçti.

MHP Genel Merkezi’ne Perşembe günü 3 isim çağırıldı. Çağırılan bu isimlere adaylık noktasındaki görüşleri sorularak, aday gösterilmeleri halinde ilçede Belediye Başkanlığını kazanabilme ihtimalleri soruldu. Çağırılan 2 isim adaylığı olumlu karşılarken, çağrılan 1 isim aday olmayı düşünmediğini iletti.

O isimler!

Edinilen bilgilere göre, Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdullah Güler ile MHP Belediye Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Şişman ve Hüseyin Birbilener Genel Merkeze çağırılan isimler oldular. Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdullah Güler ve MHP Belediye Meclis Üyeleri Hasan Hüseyin Şişman aday olmaya sıcak bakarken, Hüseyin Birbilener aday olmayı düşünmediğini iletti.

İddialara göre, ESO Başkanı Güler, adaylık şartı için “kesin adaylık” şartı koydu ve Belediye Başkanlığı’nın kendisi ile kazanılabileceğini burada ifade etti. Hasan Hüseyin Şişman da aday olmaya hazır olduğunu Genel Merkez’de yapılan görüşmede belirtti.

MHP’de bu görüşmenin ardından aday adayı sayısı 3’e yükseldi denilebilir. MHP’de parti genel merkezi Abdullah Güler, Hasan Hüseyin Şişman, İlçe Başkanı Yüksel Sönmez ve aday adaylığını açıklayan Dursun Muratdağı isimlerinden birinin Belediye Başkan Adaylığını tevdi edecek.

1 Yorumlar
erol

Abdullah olsun geçen Ankara da gördüm taksici taksici geziyordu balgat Nerede diye soruyordu mükemmel başarılı bir insan

Cevap bırakın