15-Temmuz-2024 20:29:00

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
AK Parti’de beklenen listeye ulaştık

AK Parti’de beklenen listeye ulaştık

İŞTE İSİMLER

AK Parti’nin Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi aday listesine yine ekibimiz ulaştı. Belediye Meclisinde mühendislerin ağırlığı dikkat çekiyor. Ayrıca yeni listede yer alan isimler arasında sevilen esnafların varlığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Kamuoyunun merakla beklediği AK Parti’nin Belediye Meclis Üyesi listesi ile İl Genel Meclisi listesi şekillendi. Yarın teslim edilecek olan listelere bugün son şekli verilecek ve sıralama bugün netleşecek. AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, listeleri yarın YSK’ya teslim edecek.

AK Parti Belediye Meclis Üyeliği Adayları arasında şu isimlerin yer alacağı öğrenildi; Elven Çelik, Hamdi Coşkunyürek, Uğur Kutlugün, Ergun Çakır, Yılmaz Turçin, Cihan Saraç, Kemalettin Ceylan, Gürhan Akbulut, Şeyma Bozkurt, Metin Turunç, Bahri Esen, İncigül İnci, Rıfat Eser, Lütfullah Yıldız, Ömür Acar.

4 isimle yeniden devam edilen meclis aday listesine yeni katılan isimler arasında mühendislerin ağırlığı dikkat çekiyor. Ayrıca yeni listede yer alan isimler arasında sevilen esnafların varlığı dikkatlerden kaçmıyor. Listede sıralamanın nasıl olacağı ise yarın listeler YSK’ya sunulduktan sonra belli olacak.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi aday listesinde ise Üzeyir Ercivan, Ali Kemal Atay ve Yasin Turan isimlerinin yer alacağı öğrenildi.

Cevap bırakın