20-Temmuz-2024 05:30:20

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“Pandemideki daralmaya rağmen Gerede önemli hizmetler alıyor!”

“Pandemideki daralmaya rağmen Gerede önemli hizmetler alıyor!”

AK Parti İlçe Başkanı Çetin, Gerede’de nüfusu yükseltmek ve dışarıdan göç alımlarının başlaması için yoğun gayret sarf edildiğini belirterek, Gerede OSB ve Deri OSB’de yaşanan gelişmeler ile Gerkonsan ve cezaevinin ilçe nüfusunu büyütecek en büyük etkenler olacağını söyledi.

AK Parti Gerede İlçe Başkanı Av. İsmail Çetin, Gerede’de devam eden yatırım ve projelerin takipçisi olduklarını belirterek, “Projeleri yakinen takip ederek devam eden çalışmalar hakkında sürekli kurumlarımızdan bilgi alıyoruz”dedi. Çetin, Gerede’de pandemiye rağmen önemli yatırımların yapıldığını dile getirdi.

Gerede’de devam eden birçok yatırımın olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Çetin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hükümetimiz, Devletimiz Türkiye genelinde olduğu gibi Gerede’de de yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Pandemi sürecinde meydana gelen daralmaya rağmen milletimize daha iyi hizmet sunabilmek adına yatırımlarımızın hiçbir şekilde sekteye uğramaması için gerek kamu kurumlarımızla gerek belediyemiz eliyle var gücümüzle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Gerede’de istihdam oluşturacak yatırımlara daha fazla önem gösterdiklerini belirten İlçe Başkanı İsmail Çetin, özellikle Gerede’de nüfusu yükseltmek ve dışarıdan göç alımlarının başlaması için yoğun gayret sarf edildiğini belirterek, “İstihdam alanı oluşturacak projelere daha fazla önem gösteriyoruz. Pandemiden hemen sonra daha önce atılan sağlam projeler ve master planlarıyla Gerede nüfusunda önemli bir artış yaşanmasını bekliyoruz.”dedi.

Çetin, Gerede OSB ve Deri OSB’de yaşanan gelişmeler ile Gerkonsan ve cezaevinin ilçe nüfusunu büyütecek en büyük etkenler olacağını sözlerine ekledi.

Cevap bırakın