22-Temmuz-2024 19:53:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Plakayı yazdı

Plakayı yazdı

Bolu Amatör Lig’e fırtına gibi başlayan Geredespor, geçen hafta Karacasuspor ile 1-1 berabere kalarak yaşadığı ilk puan kaybını tolere etti. Geredespor, Mengen Belediyespor’u 14-0 gibi farklı galibiyetle yenerek puanını 13’e çıkardı. 

Geredespor, şampiyonluk parolasıyla başladığı Bolu Amatör Lig’de farklı galibiyetlerle yoluna devam ediyor. 6 haftanın geride kaldığı Bolu Amatör Lig’de ilk haftayı BAY geçen Geredespor, dünkü Mengen Belediyespor karşılaşmasının ardından 4 galibiyet, 1 beraberlikle puanını 13’e çıkardı.

Amatör Lig’de Mengen Belediyespor, Bolu Belediyespor, Sebenspor ve Bolu Gençlergücü takımlarını yenmeyi başaran Geredespor, geçen hafta Karacasuspor ile 1-1 berabere kalarak ilk puan kaybını yaşadı. Geçen hafta yaşanan kaybı tolere eden Geredespor, Bolu Amatör Lig’de galibiyetle tanışamayan zayıf rakibi Mengen Belediyespor’u 14-0 yenerek Play-Off Grubuna lider katılmak için önemli bir mesafe kat etmiş oldu.

14-0’lık farklı galibiyet sonrası şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu ispat eden Geredespor, önümüzdeki hafta Bolu Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Cevap bırakın