15-Temmuz-2024 05:30:51

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Vatandaşın duası yeter!

Vatandaşın duası yeter!

Bahçelievler Mahallesi’nde Yüksel Caddesi, Çevikoğlu, Şener, Kıble, Ensar Sokaklar, Dayıoğlu Mahallesi’nde Zambak, Menekşe, Çiğdem, Sümbül Sokaklar ile Barbaros Caddesini mıcır yoldan kurtararak ilk kez asfaltla buluşturan Belediye Başkanı Mustafa Allar’a çalışmaları incelediği esnada toplanan mahalleli, “Allah başımızdan eksik etmesin” diyerek teşekkür etti. Mahallelinin teşekkürüne karşılık Allar’ın mahcubiyeti dikkatlerden kaçmadı.

Merkeziyetçi düşünce yerine hizmet kalemlerini mahallelere dağıtan bir uygulamayı ortaya koyan Başkan Allar, sesi çıkmayanların da sesi oldu.

Ayrım yapmadık

Asfalt kaldırım, tretuvar ve kilitli parke taşı çalışmaları ilçemizin önceden belirlenen ve ihtiyaç duyulan mahallelerinde bitirildi.

Başkan Allar, “Takvim yılının son günlerinde Bahçelievler Mahallesi’nde Yüksel Caddesi, Çevikoğlu, Şener, Kıble, Ensar Sokaklar, Dayıoğlu Mahallesi’nde Zambak, Menekşe, Çiğdem, Sümbül Sokaklar, Barbaros Caddesi, ve Hastane bahçesini asfaltladık.

Her yıl ortalama 25.000 ton sıcak asfalt attık. 15 Km’ye yakın yol demek bu. İlçemizin her noktasına hizmet götürdük. Mahalleler arasında ayrım yapmadık. Her yere eşit hizmet gitti. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri inceledik ve ona göre hareket ettik. Azimle çalışan ekiplerime de buradan teşekkür ediyorum.”dedi.

Cevap bırakın