19-Temmuz-2024 19:13:28

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Ali Şafak istifa etti

Ali Şafak istifa etti

AK Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak, AK Parti Genel Merkezi tarafından açıklanan seçim takvimde 29 ve 30 Kasım 2018 tarihleri itibariyle İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yöneticilerine gerekli iznin verilmesiyle Belediye Başkan aday adayı olmak için istifa etti. Ali Şafak ile beraber Bolu’da 6 ilçe başkanı da istifasını sundu.

AK Parti’de 7 İlçe Başkanı yerel seçimde çeşitli görevlere aday olmak için istifalarını sundu. İstifaları AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay duyurdu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından açıklanan seçim takvimin işlediğini ve bu bağlamda da gerek İlçe Başkanları gerekse de Yönetim Kurullarında görev alan Parti mensuplarının da istifalarını verdiklerini de bildiren AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından, ‘Belediye Başkan Aday Adayı’, ‘Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı’ ve ‘İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı’ olmak isteyen ilçe başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize 29 ve 30 Kasım 2018 tarihleri itibariyle gerekli izin verilmiştir. Bu bağlamda Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Eker, Gerede İlçe Başkanımız Ali Şafak, Dörtdivan İlçe Başkanımız Şahin Serin, Kıbrıscık İlçe Başkanımız Ümit Doğangün, Seben İlçe Başkanımız Hüseyin Özçelik, Mudurnu İlçe Başkanımız Rıdvan Sevinç ve Göynük İlçe Başkanımız Mehmet Demiröz görevlerinden istifa etmişlerdir. Yine İl Yönetim Kurulumuzdan Mazhar Bozoğlu, Hatice Dinç, Zerrin Yavuz Açıkalın, Hakan Özsoy, Mustafa Nuri Gürsoy ve Sinan Seymen de istifalarını sunmuşlardır. İstifa eden İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize bugüne kadar yapmış oldukları hizmetler için teşekkürlerimi sunarım. Aday adayı olan ilçe başkanlarımıza, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma ve onların nezdinde partimizin tüm aday adaylarına çıktıkları bu kutlu yolda başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın