15-Temmuz-2024 21:11:05

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
AK PARTİ’NİN ADAYINI AÇIKLIYORUZ

AK PARTİ’NİN ADAYINI AÇIKLIYORUZ

AK Parti’de Cumartesi günü Bolu Belediye Başkan Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Beklenildiği gibi Fatih Metin AK Parti’nin Bolu Belediye Başkan Adayı oldu.

İlçe Belediye Başkan Adayları ise daha açıklanmadı. 8 yada 14 Aralık tarihlerinde ilçe belediye başkan adayları netlik kazanacak. Gerede Belediye Başkan adayı belli oldu. Gerede ile beraber Yeniçağa ve Dörtdivan’da AK Parti’nin göstereceği adaylar da netlik kazandı. Mudurnu, Göynük, Mengen, Kıbrısçık ve Seben ilçeleri için aday belirleme çalışmalarının devam ettiği bilgisine ulaşıldı. Özel haberin tüm ayrıntıları…

Özel Haber

AK Parti’de Cumartesi günü bazı illerin Belediye Başkan adaylarının açıklaması sonrası kulisler bir anda hareketlendi. AK Parti, hiçbir ilçe belediye başkan adayını açıklamazken, Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin olarak duyuruldu ve Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan aday toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından sahneye çağırılan Metin, resmen seçim çalışmalarına da başlamış oldu.

Fatih Metin’i AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü, Arzu Aydın ve İl Başkanı Nurettin Doğanay da yalnız bırakmadı.

İlçe Belediye Başkan adaylarının ise bölge bölge çeşitli tarihlerde açıklanacağı bilgisine ulaşıldı. Bolu ilçelerinin belediye başkan adaylarının açıklanacağı aday tanıtım toplantısının 8 yada 14 Aralık tarihlerinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Bolu’da Merkez, Gerede, Yeniçağa ve Dörtdivan Belediye Başkan adayları netleşti. Mudurnu, Göynük, Mengen ve Seben ilçeleri için aday belirleme çalışmalarının devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Gerede’nin adayı!..

AK Parti, Gerede’de mevcut Belediye Başkanı Mustafa Allar ile devam ediyor ve 8 yada 14 Aralık tarihlerinde Allar, resmen açıklanacak. Yine Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ile Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar da yeniden aday gösterilecek Belediye Başkanları.

CHP’li Belediyelerde olan ilçelerin kazanılması için AK Parti Genel Merkezi titiz bir çalışma yürütüyor. AK Parti’de özellikle Mengen ve Mudurnu ilçelerinin kazanılması noktasında çalışmalar ağırlıkla devam ediyor.

1 Yorumlar
MEMET

Allah korusun

Cevap bırakın