15-Temmuz-2024 04:49:37

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
PTT’DE KRİZ BİTTİ

PTT’DE KRİZ BİTTİ

Gerede’de gündemi bir hayli meşgul eden PTT adeta üzerindeki kara bulutları attı. Dağıtım krizi çözüldü, haberimiz ise yine ses getirdi.

İlçemizde bulunan esnaf ve vatandaşlar tarafından sürekli dillendirilen dağıtım krizi, Gerede’nin başarılı Belediye Başkanı Mustafa Allar ile Gerede’nin evladı PTT’nin ise göz bebeği D. Ahmet Gökaltın’ın girişimleri sonucu çözüldü. Eksik personelin tamamlanmasının ardından ilçemizde postalar artık zamanında vatandaşlarımıza ulaştırılmaya başlandı.

Gerede’de gündemi bir hayli meşgul eden PTT adeta üzerindeki kara bulutları attı. Dağıtım krizi çözüldü, haberimiz ise yine ses getirdi.

Hatırlanacağı üzere bir an olsun gündemden düşürmediğimiz Gerede PTT’sinde yapılan dağıtım krizi haberlerimiz sonun da meyvelerini almaya başladı. Konuya duyarsız kalmayan yetkililer harekete geçerek kısa sürede bu sorunun üstesinden gelmeyi başardı. “Olay Müdür” olarak adlandırdığımız Bayan Müdüre’nin gidişinin ardından PTT’de taşlar yerine oturdu.

Yeni personeller alındı

Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın ve Gerede PTT’sinin başarılı Müdür Vekili D.Ahmet Gökaltın’ın girişimleri sonucu eksik personel tamamlandı. 2 yıldır 2 müdürün çözemediği krizi Allar ve Gökaltın’ın çözmesi dikkatlerden kaçmadı. Tayini çıkan 2 dağıtıcı personelin de yeni yerlerine gidene kadar Gerede’ye hizmet etmeye devam edeceği kaydedildi.

Vatandaşlarımızın ev ve iş yerlerine evrakların zamanında ulaşması için değişen sokak, cadde ve kapı numaralarını güncellemeleri gerekiyor. Alınan bilgiye göre; banka ekstreleri, faturalar gibi bankalar ile GSM şirketlerinden ev ve işyeri adresleri ve kapı numaralarını düzelttirmeleri gerekiyor. Adresi doğru olan kişilerin evraklarının daha çabuk ve hızlı teslim edileceği ifade edildi.

Cevap bırakın