15-Temmuz-2024 20:31:19

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Rekortmen MODAŞ

Rekortmen MODAŞ

Kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri belli oldu. Kurumlar Vergisi rekortmeni MODAŞ oldu. Gelir Vergisi Rekortmen listesinin en tepesinde ise Mustafa Kuzu yer aldı.

Kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri belli oldu. Kurumlar vergisi rekortmeni bu yıl Gerede Modern Dericilik San. Tur. Taşımacılık İnş. Otom. Gıda Tic. A.Ş., bilinen adıyla MODAŞ oldu. Çalıştırdığı işçi sayısıyla da ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayan MODAŞ, 197.329,06 TL vergi tahakkuk etti.

Kurumlar Vergisi rekortmen listesinin 2’nci sırasında Yükseller Deri Ürünleri İnşaat Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti, Kurumlar Vergisi rekortmenlerinin 3. sırasında ise Çalışganlar Deri Kimya Tekstil İnşaat San.ve Tic.Ltd.Şti. yer aldı. Deri işletmelerinin bu yılda üst sıralarda yer alması dikkatlerden kaçmadı.

İlk 5’in 3’ü derici

Gelir vergisi rekortmenleri listesinde ise yine deri işletmelerinin ağırlığı dikkat çekti, ilk 5 sıranın 3’ünü dericiler oluşturdu. Gelir Vergisi Rekortmeni Eczacı Mustafa Kuzu olurken, 2. sırada Derici İsmail Bayındır, 3. sırada ise tekstil işletmecisi Ali Karadaşlı yer aldı.

Cevap bırakın