20-Temmuz-2024 07:18:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
PLAY-OFF TAMAM!

PLAY-OFF TAMAM!

Geredespor, şampiyonluk yolunun ilk ayağı olan Play-Off Grubu’na çıkmayı dün oynanan Sebenspor karşılaşması sonrası matematiksel olarak garantiledi. A ve B Grubunu ilk 4 sırada tamamlayan takımların katılacağı Play-Off Grubunu 1’inci sırada tamamlayan takım şampiyonluğu göğüsleyecek.

Geredespor, dün soğuk havada ve karlı zeminde oynanan Seben deplasmanından da mutlu döndü. Seben İlçe Sahası’nda saat 13:00’de başlayan karşılaşmada rakibini gol yağmuruna tutan Geredespor, sahadan 8-0 galibiyetle ayrılarak Play-Off Grubuna katılmayı matematiksel olarak garantiledi.

Şampiyonluk yolundaki ilk aşama olan grubundan Play-Off’a yükselme aşamasını tamamlayan Geredespor, Bolu Amatör Lig Grubunda 4 maça daha çıkacak. Grubunda namağlup ilerleyen Geredespor, dünkü Sebenspor galibiyetiyle puanını 22’ye çıkardı ve çıktığı 8 karşılaşmada 7 galibiyet, 1 beraberlik aldı.

Play-Off Grubunda şampiyonluk mücadelesi verecek muhtemel takımlar şöyle: A Grubu: Geredespor (Garantiledi), Bolu Gençlergücü, Karacasu2011, Bolu Belediyespor. B Grubu: Kızıkspor(Garantiledi), Göynük Belediyespor (Garantiledi), Kıbrıscıkspor, Özel İdare Köroğluspor.

Kalan 4 maçın tamamlanmasıyla beraber 8 takım Play-Off Grubunu oluşturacak. Kalan 4 haftada Geredespor, Kızıkspor ve Göynük Belediyespor Play-Off’a katılmayı garantiledi. Önümüzdeki haftalarda Play-Off’a yükselecek 5 Takım da netlik kazanacak. Play-Off’da 14 karşılaşmaya çıkacak Geredespor, bu grubu lider bitirdikten sonra şampiyonluğu göğüsleyerek, tek maç usulü oynanacak Play-Out karşılaşmasında BAL Ligi’ne yükselmek için Yeniçağaspor’u devirmeye çalışacak.

Cevap bırakın