22-Temmuz-2024 20:47:21

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Yaylalarda satışlar bu hafta başlıyor    

Yaylalarda satışlar bu hafta başlıyor    

Şehir yaylalarındaki parsel satışları devam ediyor. Çarşamba günü Bucak Yaylası, Perşembe Günü Hasbeyler, Hacıveli ve Seviller yaylalarında satışlar gerçekleştirilecek.  

Mülkiyeti Gerede Belediyesi’ne ait şehir yaylalarında daha önce Belediye tarafından ihale ile parsel satışları yapılmıştı. Gerede Belediyesi tarafından ihale ile parsel satışlarının 4.sü bu hafta yapılacak. Bucak, Hasbeyler, Hacıveli ve Seviller Yaylalarında bulunan toplam 52 parsel ihale ile satışa sunulacak.

19 Ekim Çarşamba günü Bucak Yaylası için 35 parselin satış ihaleleri 14.00’da başlayıp, 19.40’da sona erecek.

20 Ekim Perşembe günü Hasbeyler Yaylasındaki 12 parselin satışları; 14.00’da başlayıp, 16:00’da, Hacıveli Yaylası’ndaki 1 parselin satışı ile Seviller Yaylasındaki 4 parselin satışı 16:00’da başlayıp, 16:40’da sona erecek. Satış ihaleleri Gerede Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda gerçekleştirilecek.

İhaleler; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi hükümlerine göre açık teklif artırma usulüyle gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihaleye katılabilmek için gereken belgeleri en geç ihalelerin yapılacağı günlerin son başvuru saati olan 12.30’a kadar Gerede Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim etmeleri zorunlu bulunuyor.

İhaleye ait; şartname ve ekler hakkında bilgi almak isteyenler Gerede Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne müracaat edebilecekler.

Cevap bırakın