15-Temmuz-2024 21:38:05

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Aldatmak yok, kandırmak yok, doğru neyse o

Aldatmak yok, kandırmak yok, doğru neyse o

YİNE 12’DEN VURDUK!

Seçim atmosferini yaptığı araştırmalar ile 12’den vurmaya devam eden Yenigün, 1 gün değil, 1 hafta değil herkesin bir görüş belirttiği, bir çok iddianın ortaya atıldığı bir dönemde, tam 1,5 ay önce AK Parti’nin Belediye Başkan Adayını okuyucularına duyurmayı başardı.

Sadece Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar değil o dönem AK Parti Genel Merkezi tarafından onay verilen ve devam etmeleri noktasında karar verilen Dörtdivan ve Yeniçağa Belediye Başkan adayları da gazetemiz tarafından duyuruldu. Ayrıca AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan anketin sonucunu da Yenigün okuyucularına paylaşmıştı. Özellikle sosyal medyada gazetemizde yayınlanan Genel Merkez anket sonuçlarını eleştirenler, her ne hikmetse ortadan kayboldu!

Anket yakında!

Gerede’de hiçbir gazetenin yada yayın kuruluşunun bir tercih ortaya koymadığı dönemde başarılı çalışmalarıyla insanları aldatmadan, doğru olanı kamuoyuna yansıtarak yine büyük bir başarıya imza atan Yenigün, daha önceki tüm seçimlerde hedef şaşmamış ve seçim atmosferlerinde yapılan yazılı anketlerle de sandık sonuçlarını neredeyse birebir seçimden önce tahmin eden tek gazete olmayı başarmıştı.

Tüm adayların belli olmasıyla beraber, gazetemiz yazılı anket çalışmaları için hazırlıklarına başladı. Adaylar sahada projelerini açıkladıktan sonra seçime yakın bir tarihte yazılı anket düzenlenecek. 5.000 yazılı anket formu Yenigün ile dağıtılarak, ekiplerimiz tarafından kapalı zarfla teslim alınacak. Bu anket seçimden önce son durumu ortaya koyacak.

Cevap bırakın