22-Temmuz-2024 19:23:40

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“Alnımızın akıyla çıktık”

“Alnımızın akıyla çıktık”

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, yerel seçimi değerlendirdi. Özel açıklamalar yapan Çetin, “Yerel seçimin havası başka oluyor. Azımsanacak bir oy almadık, Gerede’de başarılıydık.”dedi.

AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ni değerlendirerek, ilçe halkına verilen destek nedeniyle teşekkür etti.

Kendisinin de AK Parti İlçe Başkanı vasfıyla ilk seçimi olduğunu dile getiren Çetin, “Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; yerel seçimde çok çalıştık. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. Projelerimizi anlattık, ‘derdimiz memleket’ dedik. Netice itibariyle Gerede’de seçimi başarıyla kazandık. Elbette üzüldüğümüz hususlar da oldu. İl Genel Meclisi’nde 2-1 oldu. Buradan da ders çıkaracağız, bunu telafi edeceğiz. Ancak yerel seçimin havası başka oluyor. Azımsanacak bir oy almadık, Gerede’de başarılıydık.”dedi.

“Ne söz verdiysek arkasındayız”

Önümüzde 5 yıl gibi seçimsiz bir dönem var diyen Çetin, “Seçimden önce vatandaşlarımıza verdiğimiz vaatlerimizin tamamını hayata geçirmek için Belediye Başkanımız Mustafa Allar, seçimden sonra vakit kaybetmeden kolları sıvadı. Kimsenin kuşkusu olmasın; vatandaşlarımızın bize gösterdiği teveccühün hakkını 5 yılda teslim edeceğiz. Ne söz verdiysek hepsinin arkasındayız.”dedi.

Çetin, sözlerinin devamında şunları söyledi; “Hizmet Belediyeciliği, Gönül Belediyeciliği ve Memleket İşi Gönül İşi şiarıyla çıktığımız bu yolda Allah’a hamdolsun alnımızın akıyla çıktık. Bu süreçte bizleri asla yalnız bırakmayan halkımız başta olmak üzere, teşkilatımızın bütün kademeleriyle birlikte dolu dolu bir kampanya süreci geçirdik.

Gerede’de hamdolsun ciddi bir oy oranı ile Belediye Başkanımız Mustafa Allar, yeniden belediye başkanı oldu. Yine 9 Belediye Meclis üyeliğini kazandık. Geçen seçimlere oranla ilçelerimizdeki konumumuzu büyük ölçüde konsolide ettik. Gönül belediyeciliğini en üst noktaya taşıyacak olan ve bir medeniyet partisi olan AK Parti’mizden seçilen tüm adaylarımızın, ecdadımızın şerefu’l-mekan bi’l-mekin anlayışıyla hareket ederek her daim hizmetlerin en güzel örneklerini sergileyeceklerinden kimsenin şüphesi olmasın.”

Cevap bırakın