15-Temmuz-2024 06:14:26

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Başkan çocuklarla beraber maket yaptı

Başkan çocuklarla beraber maket yaptı

Eğitime önem veren ve Belediye Başkanlığı yaptığı 5 yılda Ramazan Dede Bilgievi’ni geliştirerek tüm öğrencilerin ücretsiz özel eğitim almasına olanak sağlayan Başkan Allar, Ramazan Dede Bilgievi’nin gerçekleştirdiği son proje olan “Hem Eğleniyoruz, Hem Öğreniyoruz” projesinde öğrencilerle beraber maket yaptı. 

Sıra dışı etkinliklere ve ilklere imza atan Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgievi, daha önce yapılmayan bir etkinlik olan maket şöleni düzenleyerek öğrencilerin el becerilerini, eğlendirerek ve öğreterek geliştirmek adına uçak ve balon maketleri ile maket şöleni düzenledi.

Etkinlik, 13 Kasım Çarşamba günü Ramazan Dede Bilgievi’nde Saat:15.30, 16.30, 17.30, 18.30 saatleri arasında 4.sınıf öğrencileri ile gerçekleştirildi. Öğrencilerin düzenlenen maket şöleninde oldukça mutlu olmaları ve Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın da öğrencilerle beraber maket yapması dikkatlerden kaçmadı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Allar, “Öğrenciler geleceğimiz, her şeyimiz. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi de bizim en büyük görevimiz. Bilgievi’mizde ‘’Hem Eğleniyoruz, Hem Öğreniyoruz’’ sloganı ile Öğretmenlerimiz ve 4.sınıf Öğrencilerimiz ile maket şöleni etkinliği gerçekleştirdik. Maket yapımı çocuklarımıza hem el, hemde analitik düşünme becerisini kazandırıyor. Bilgievimiz öğretirken geliştirmeye devam ediyor. Bu güzel organizasyonu tertipleyen Bilgievi Müdürüme ve Öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Yaklaşık 80 öğrencinin katıldığı etkinlikte çocuklarının el becerilerine ve mutluluklarına şahit olan veliler Bilgievi faaliyetlerinden son derece mutlu olduklarını, çocuklarının okul çıkışlarından sonra koşarak Belediye Bilgievine geldiklerini ifade ederek Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ve ekibine teşekkür ettiler.

Cevap bırakın