28-Şubat-2024 11:27:33

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarımın ayağı çamura değmeyecek anlayışıyla asfalt, kaldırım ve tretuar çalışmalarını başlatan Gerede Belediyesi, bu güne kadar da ilçemizin bütün mahallelerinde gerçekleştirilen asfalt ve kaldırım çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl birçok bölgeye kaldırım taşları döşenirken bu yıl çalışmaların daha yoğun bir şekilde geçeceği belirtiliyor. Öte yandan Gerede Belediyesi ekipleri kış ayında zarar gören, zaman içersinde aşınan ve yıpranan kaldırımları da elden geçirerek yeniliyor.

Gerede Belediyesi’nin kendi imkânlarıyla programda olan kilitli parke çalışmaları Yeni Hal Sokak, Turan Sokak, Veziroğlu sokak ve Hafız Esad Gerede Caddesi’nin bir bölümü yapılarak tamamlandı, Hasbeyler sokak’ta ise çalışmalar devam ediyor.

Belediye Başkanı Mustafa Allar konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Biz bir söz verdik. Hemşehrilerimizin ayağı çamura değmeyecek’ dedik. İnşallah geçmiş dönemlerde yürüttüğümüz asfalt ve parke taşı çalışmalarımıza yine bu dönemde de hız katarak devam ediyoruz. Hava şartları gibi elimizde olmayan sebeplerle bazı aksamalar yaşasak bile yılmadan en hızlı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

Cevap bırakın