15-Temmuz-2024 20:01:49

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Emekli amirallerin bildirisine tepki

Emekli amirallerin bildirisine tepki

103 emekli amiral, dün gece Başkent’i karıştıran bir bildiri yayınladı. Montrö Boğazlar Sözleşmesi konulu bildirideki “Türkiye’nin bekasında önemli bir yer tutan Montrö Sözleşmesinin tartışma konusu yapılmasına/masaya gelmesine neden olabilecek her türlü söylem ve eylemden kaçınılması gerektiği kanaatindeyiz.” ifadeleri dikkat çekti. Gece yarısı 103 emekli amiralin Montrö Boğazlar Sözleşmesi’yle ilgili yayınladığı bildiriye tepkiler gecikmedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü;

#HodriMeydan

İhanetin nedeni olmaz; ama bedeli olur!

İhanet edene merhamet edilmez bizim memleketimizde Haddinizi bilin; Eğer biri ayar verecekse onun adı Muazzez Miletimizdir, NOKTA…”sözleriyle bildiriye tepkisini dile getirdi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar;

“Bilsinler ki aziz milletimiz, bu muhtıracı zihniyete ve vesayet heveslilerine asla geçit vermeyecektir. Devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanındayız.”dedi.

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin;

“Emekli iken bile kendilerine hukuk dışı yollar arayan darbe sevicilerin bu şekildeki tutum ve dilini kınıyor ve hatırlatıyorum: Vesayetçi ve bu tarz darbe heveslilerine Vatan ve Millet Sevdalısı Türk Halkı’nın 15 Temmuz’da verdiği cevap her zaman aynı şekilde hazır duruyor…!!!”sözlerine yer verdi.

Cevap bırakın