20-Temmuz-2024 07:16:13

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Herkes onu örnek gösteriyor ama bakın o ne diyor?

Herkes onu örnek gösteriyor ama bakın o ne diyor?

“HAYALLERİMİZ GERÇEK OLUYOR”

Eski Belediye Başkanı Halil Alioğlu, 25 yıldır kamu görevinde bulunan MHP’nin adayı Ramazan Güler ve aslen Sivaslı olan BBP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Emin Serin’in açıklanmasından sonra yine gündeme geldi.

Her iki adayın da örnek gösterdiği Halil Alioğlu ise tek bir isme; “Bizim hayallerimizi gerçekleştiriyorsunuz” yorumunda bulunuyor. Haber ekibimizin ortaya çıkardığı Keçeli Suyu Projesi ile ilgili bilgilendirme paylaşımının altına yorum yapan eski başkan Alioğlu, içinden geçenleri yazıyor.

Eski Başkan, bakın o yorumda hangi cümleleri kullanıyor; “Sayın Başkanım (Mustafa Allar), Keçeli Suyu için sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. BİZİM HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORSUNUZ. 34 sene önceki taleplerimizi o zamanki teknolojide imkansız olduğunu İller Bankası ifade etmiş ve ikna edememiştik. ONUN İÇİN HAYALLERİMİZ GERÇEK OLUYOR. Tekrar tebrik ederim, hayırlı olsun.”

Yaptıklarıyla Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı açık şekilde tebrik ettiği görülen Halil Alioğlu’nun bu yorumunun yorumunu da size bırakıyoruz!..

Cevap bırakın