22-Temmuz-2024 20:24:03

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
GTSO, “ESNAF NEFES ALMAYA DEVAM ETSİN” DİYE ÇIRPINIYOR  

GTSO, “ESNAF NEFES ALMAYA DEVAM ETSİN” DİYE ÇIRPINIYOR  

Bolu’nun yüksek risk kategorisinde yer almasıyla beraber bazı kısıtlamaların kalkmasıyla biraz olsun nefes alabilen esnaf için sahaya inen Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, “orta-düşük riskli” kategoride kalınması için çalışma başlattı.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, bir süre önce Koronavirüs risk haritasında yüksek riskli olarak açıklanan Bolu’da restoran ve kafelerin açılmasıyla nefes almaya başlayan esnafın bunu devam ettirebilmesi için yapılması gerekenler ile ilgili çalışma yürüttü.

GTSO’dan yapılan açıklamada; “Gerede’mizin açıklanan risk haritasında “yüksek riskli” sınıfta yer almasıyla harekete geçildi. İlimizin en yakın zamanda “orta-düşük riskli” kategoride yer alması için üyelerimizi bilinçlendirme amaçlı  ziyaretlerde bulunduk ve üyelerimizin bu süreçte daimi destekçisi olduğumuzu belirttik.”denildi.

GTSO ayrıca, kurallara riayet etmekte özen gösteren, Gerede’yi eski sağlığına kavuşturmak için maske, mesafe ve hijyen tedbirlerine uygun hareket ederek örnek teşkil eden tüm üyelerine teşekkür etti.

Cevap bırakın