15-Temmuz-2024 06:01:12

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Hastane çileden çıkarmaya başladı!

Hastane çileden çıkarmaya başladı!

Gerede Devlet Hastanesi’nde geçen hafta tomografi ve bazı cihazların çalışmaması vatandaşları çileden çıkardı. Vatandaşlar, “Bize açıkça söylesinler, biz de Gerede’de bir hastanenin var oluşunu unutalım, herhangi bir durumda direk Bolu’ya gidelim.”diye konuştular.

Gerede Devlet Hastanesi’nde geçen hafta çalışmayan tomografi cihazı hastalara zorluk yaşattı. Görüşünü aldığımız bazı vatandaşlar, hastanedeki ultrason ve röntgen cihazlarının da çoğu zaman arızalı olduğunun gerekçe gösterildiğini dile getirdiler.

İddialara göre, geçen hafta çok sayıda hasta için tomografi gerekli olmasına karşın arıza gerekçe gösterilerek Bolu’ya sevk edildiler.

Yakında pansuman olacak hastanın bile Bolu’ya sevk olmasından korktuklarını belirten vatandaşlar, “Yeni bina yapıldı ama o arızalı, bu arızalı, şuraya sevk, buraya sevk, doktor şu gün geliyor, bu gün öyle oldu. Biz artık ne zaman hastaneye yolumuz düşse gerekçelerden yıldık. Bize açıkça söylesinler, biz de Gerede’de bir hastanenin var oluşunu unutalım, herhangi bir durumda direk Bolu’ya gidelim.”diye konuştular.

Sürekli arıza veren cihazların hep Gerede Devlet Hastanesi’ne mi gönderildiğini de kibarca soran vatandaşlar, son olarak yetkililerden hastaneyi mercek altına alarak hastalara yaşananları kendilerinin sormalarını beklediklerini dile getirdiler.

2 Yorumlar
MEMET

KUCUK ULTRASON İÇİN BOLUYA GÖNDERDİLER BİZİ ENGELLİYİZ EKSTRA GELİP GİTMEK BUYUK PROBLEM..RESMEN UYUYOR YÖNETİCİLERİMİZ...UYUMAYA DEVAM DURMAYIN

erol

Eee oy vermeye geldimi devam gerede hizmet yok millet aya çıktı gerede bolu yaya devam 29 sene önceki boluya bak birde gerede ye durmak yok devam devam

Cevap bırakın