22-Temmuz-2024 20:09:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?

Hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?

Geçen kış mevsiminde forklifti, kamyonu çamura batanlar tabakhaneler bölgesinde yaşananları neredeyse anbean sosyal medyadan paylaşırken, ASKİ’nin planında sadece ana arterlere asfalt atmak ve ara arterlere ise mıcır dökmek varken “burada büyük sıkıntıya düştük, ara arterler de asfaltlanacak” diyerek direten ve bunda da başarılı olan Belediye Başkanı Allar’a az sayıda kişinin sosyal medyadan teşekkür etmesi dikkat çekti!

ASKİ’nin gerçekleştirdiği çalışmalardan sonra kar yağışının bastırmasıyla yetiştirilemeyen asfalt çalışmaları sanayicileri güç durumda bırakırken, bir çok eleştiriye mazur kalan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, asfalt çalışmasına ilk startı tabakhane bölgesinden verdi.

Kış mevsiminde forklifti, kamyonu çamura batanlar sosyal medyada görüntüleri neredeyse anbean paylaşırken, ASKİ’nin planında sadece ana arterlere asfalt atmak ve ara arterlere ise mıcır dökmek varken “burada büyük sıkıntıya düştük, ara arterler de asfaltlanacak” diyerek direten ve bunda da başarılı olan Belediye Başkanı Mustafa Allar’a yapılan asfalt çalışmasından sonra parmakla gösterilecek kadar az sayıda kişinin sosyal medyadan teşekkür etmesi dikkat çekti! Oysa, “hiç değilse eleştirdiğimizin çeyreği kadar bir teşekkürü çok görmek ne kadar doğru?” sorusu akıllara taşındı. Tabakhane bölgesindeki asfalt çalışmaları geçen hafta itibariyle tamamlandı ve bölge güzel bir hale geldi.

Korona nedeniyle gecikti

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Tabakhane bölgesinde ASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmalarından kaynaklı cadde ve sokaklarda bulunan asfaltların tamamı zarar görmüştü. Ankara Büyük Şehir Belediyesi ile yaptığımız görüşmeler neticesinde tabakhane bölgemizde asfalt çalışmalarını tamamlattırdık. Çalışmalar daha önce başlayacaktı; Koronavirüs nedeniyle çalışmalar gecikti. En son yaptığımız görüşmeler neticesinde de asfalt çalışması başladı ve en kısa sürede tamamlandı.”dedi.

Cevap bırakın