15-Temmuz-2024 20:03:11

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!

Kaldırımlar genişletiliyor, park sistemi sil baştan!

Gerede’nin en yoğun caddesi olan Atatürk Bulvarı’nda kaldırımların genişletilmesi için çalışmalar başladı. Üst yol trafiğe kapatılırken, caddede park sistemi de değişiyor. Ayrıntılar haberin detayında…

Gerede Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nda kaldırımların genişletilmesi için çalışmalara başladı. Üst caddeden başlayan çalışmalarda yol trafiğe kapatıldı. Çalışmaların ardından genişleyecek olan kaldırımlardan sonra trafiğe yeni kurallar getirilecek. Çapraz araç parkına izin verilmeyecek Atatürk Bulvarı’nda araçların düz park yapmasına müsaade edilecek. Yapılacak iş kapsamında; Atatürk Bulvarı Alt ve Üst Yol ile Hacı Emin Efendi Caddesi’nin bir kısmında çalışmaların devam edeceği belirtildi. Çalışmalar sonunda yoğun geçen kış şartlarından ve bazı çalışmalardan kaynaklı yıpranan kaldırım ve tretuvarların estetik ve kullanışlı bir görünüm kazanacağı belirtildi.

Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Asfalt, Alt Yapı, Üst Yapı ve diğer çalışmaların yanı sıra kaldırım çalışmalarımıza da startı verdik. İlçemizde yaptığımız çalışmalar tamamen vatandaşlarımızı düşünerek hareket ettiğimiz çalışmalar. İlçemiz için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.”dedi.

Cevap bırakın