15-Temmuz-2024 20:09:56

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Kayıp bulundu

Kayıp bulundu

Gerede ilçesinde, zihinsel engelli 55 yaşındaki Bayram Akman, Çarşamba günü evinden çıktıktan sonra kayboldu. Geçen yıl da kaybolan Bayram Akman, kaybolduktan 3 gün sonra avcılar tarafından bulunmuştu. Akman, yine 3 gün sonra bu sefer AFAD ekipleri tarafından bulundu.

Gerede ilçesinde, zihinsel engelli 55 yaşındaki Bayram Akman, Çarşamba günü evinden çıktıktan sonra kayboldu. Bayram Akman’ı bulmak için 3 gün boyunca arama çalışmaları gerçekleştirildi. Köy ve çevresinde arama çalışması yapan jandarma ekipleri, Akman’ı bulamayınca AFAD ekiplerinden yardım istedi. AFAD ekiplerinin de katılımıyla köy ve çevresinde bulunan 10 hektarlık alanda günlerdir devam eden arama çalışmaları Cumartesi günü akşam saatlerinde sona erdi ve Bayram Akman sağ salim bulundu.

Jandarma ve AFAD ekipleri, Akman’ı kaybolduğu yerden yaklaşık 7 kilometre uzaklıktaki Çalışkanlar Yaylası’nda buldu. Akman yapılan sağlık kontrollerinin ardından AFAD’ın aracı ile ailesine götürüldü.

Geçtiğimiz yılda kaybolan ve 3 gün sonra avcılar tarafından bulunan Akman’ın arama çalışmaları sırasında ekipleri gördüğü ve korkup saklandığı belirtildi.

Cevap bırakın