22-Temmuz-2024 19:13:13

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
NE OLUR DALGA GEÇMEYİN!

NE OLUR DALGA GEÇMEYİN!

Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ait olan 2014 model 1.6 dizel premio Fiat Doblo marka araç satılığa çıkarıldı. Sıfır sayılacak aracın 36.800 km’de olduğu ortaya çıktı ve aracın neden satışa çıkarıldığı anlaşılamadı.

Etrafımız savaşlarla çevriliyken, en ufak bir kıvılcımda bazı paraya tapan şerefsizlerin zam üstüne zam yaptığı ortamda Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı beyefendilerinin araç satışına çıkmasını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Satıştan sonra alınacak araç bakalım devlete ne kadar yük getirecek, hep beraber göreceğiz!

Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 2014 model aracı satışa çıkardı. Muammen bedeli 230 Bin TL olarak açıklanan aracın neden satışa çıkarıldığına bir anlam verilemedi. Araç, 36.800 km.’de ve galeri esnafı tabiriyle ‘jelatini üzerinde.’  Faal durumda olan araçta ayrıca klima da bulunuyor. Aracın markası 2014 model 1.6 dizel premio Fiat Doblo. 13 Mayıs’ta yapılacak ihale saat: 11:00’de Kaymakamlık Toplantı Salonunda başlayacak ve ihale açık artırma şeklinde yapılacak.

Bakın vatandaş çıldırmak üzere! 

Etrafımız savaşlarla çevriliyken, en ufak bir kıvılcımda bazı paraya tapan şerefsizlerin zam üstüne zam yaptığı ortamda Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı beyefendilerinin araç satışına çıkması, üstelik sıfır sayılacak aracı şu ortamda satması ne kadar doğru kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Bu araç satılacaksa ki yerine yenisi alınacağı için satılıyor, satıştan sonra alınacak olan araç devlete milyarlarca liraya mâl olacak gibi gözüküyor.

Garibana bakmakla yükümlü olan Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın 36.800 km’de sıfır sayılabilecek aracı satışa çıkarması ne kadar manidar öyle değil mi? Yıllarca kuruma hizmet edebilecek bir araç neden satılır?

Siyasi erkan acil devreye girmeli!

Ülke ekonomisi zor günlerden geçerken, vatandaş bu günleri atlatmak için tüm gücüyle savaşırken, Gerede Sosyal Yarımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın 36.800 km’de sıfır sayılabilecek aracı satışa çıkarmasına siyasi erkan sessiz mi kalacak, satışa izin verilecek mi, izin verilmeyecek mi? 13 Mayıs tarihine kadar göreceğiz.

Cevap bırakın