15-Temmuz-2024 05:28:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
O PROJE DE BİTTİ, SIRADAKİ GELSİN!

O PROJE DE BİTTİ, SIRADAKİ GELSİN!

2024 yılı Mart ayında yapılacak Yerel Seçim öncesi söz verdiği projeleri bir bir tamamlayan Belediye Başkanı Mustafa Allar, Kapalı Halı Sahayı da mezbelelikten kurtararak, spor komplekslerinin bulunduğu bölgeyi modern hale getirdi.

Gerede’de gerçekleştirdiği projeler, çalışkanlığı ve cesaretle bir bir büyük projeleri hayata geçirmeye devam eden Belediye Başkanı Allar, Kapalı Halı Sahayı mezbelelikten kurtardı ve Halı Saha’nın iç kısımları tamamen yenilendi. Kapalı Yüzme Havuzunun da bulunduğu Gerede çıkışındaki Spor Kompleksleri alanı çok modern bir hale getirildi.

Kapalı Halı Saha Binası tadilatı kapsamında binanın çatı örtüsü, zemin kaplamaları, dış cephesi, halı saha bölümünde ise;  wc, duş, soyunma odaları ve saha zemini yenilendi. Binanın daha önce düğün salonu vb. etkinlikler için kullanılan 2. katı ise çocuk eğlence merkezi olarak dizayn edilerek kullanıma sunulmaya hazır hale getirildi. Tamamlanan Tadilat yapımı sonrası halı saha ve çocuk eğlence merkezi için kiralama süreci hazırlanmaya başladı. İhale süreçlerinin Gerede Belediyesi tarafından ilan edileceği belirtildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar, “Mülkiyeti Belediyemize ait olan Kapalı Halı Saha Binası tadilatı için ihaleye çıktık, ihaleyi alan firma çalışmalarını tamamladı. Kapalı halı saha ve oyun gruplarının yer alacağı çocuk eğlence merkezini en kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Vatandaşlarımız; ilçede çocuklar için eğlence alanı bulunmadığından sık sık Bolu’ya giderek çocukları ile birlikte vakit geçiriyorlardı. Biz inşallah çocuklarımız ve gençlerimizin güzel vakit geçirebileceği, emsalleri kadar güzel bir eğlence ve oyun merkezini hizmete açtığımızda vatandaşlarımız çocukları ile özellikle hafta sonlarını en güzel şekilde değerlendirebilecekler”dedi.

Cevap bırakın